Встиг відзначитися і на Донбасі: У мережі повідомили про загибель у Лівії російського найманця (фото)

До 2015 року Володимир Скопін був поліцейським в Санкт-Петербурзі.

У Лівії загинув російський найманець, який воював на боці бойовиків на Донбасі, і, зокрема, брав участь в боях за Міус і штурмі Дебальцеве, передають Патріоти України.

Так, 27 січня «Імперський легіон» в соціальній мережі «ВКонтакте» повідомив, що за два останні місяці в Лівії загинув вже «другий легіонер» - такий собі Володимир.

Один з лідерів «Російського імперського руху» Вадим Васильєв стверджує, що у загиблого «Володі» була кличка «Морпіх», і що він «прийшов з поповненням в "Імперський Легіон" напередодні Нового 2015 року».

Журналісти з'ясували, що в акаунті Васильєва є кілька фотографій, зроблених під час війни на сході України в 2015-2016 роках. У тому числі і вбитим найманцем - як з'ясувалося, Володимиром Скопіновим - на фото він крайній зліва.Формула Штайнмаєра і не тільки: У Росії назвали умову для проведення зустрічі в "нормандському форматі"

понеділок, 17 лютий 2020, 0:00

Представник Росії заявив, що Київ нібито не демонструє готовність до "нормального діалогу з Донецьком і Луганськом". Рішення про проведення нового саміту в "нормандському форматі" буде прийнято виходячи з прогресу у виконанні поточних домовленостей. Пр...

"Влада тестує суспільство - і з водою для Криму, і зі Звіробій з Фединою", - Портников

неділя, 16 лютий 2020, 22:23

Останні скандальні пропозиції і дії чинної влади покликані перевірити реакцію народу Україну на ті чи інші протиречиві ініціативи команди Зеленського. І якщо суспільство не помічатиме їх і не реагуватиме, ситуація розгоратиметься далі З такою пересторо...