Встиг відзначитися в Криму під час анексії: Серб, що воював за "ЛДНР", видав себе в соцмережах (фото)

Братислав Живкович навряд чи зможе колись подорожувати Європою зі своїм справжнім паспортом.

У лавах терористів на Донбасі воював сербський найманець Братислав Живкович. На його сторінці ВКонтакте йдеться, що він родом з міста Крушеваць в Сербії, навчався в Донецькому національному університеті, передають Патріоти України.

Після окупації Донбасу Живкович приєднався до незаконних військових формувань "ЛНР". На одному з фото він демонструє "посвідчення учасника бойових дій". До війни на Донбасі найманець знаходився в Криму під час його анексії. Він має "почесний хрест ополчення Севастололя" і "медаль за захист Криму".

Сербський найманець Братислав Живкович

ВКонтакте

ВКонтакте

ВКонтакте

ВКонтакте

ВКонтакте

Сербський найманець Братислав Живкович

Скрін ВКонтакте


З архіву ПУ. Ворог не спить: На Миколаївщині осквернили пам'ятник на місці масової страти євреїв, згадавши і Зеленського, і "95 квартал"

середа, 30 вересень 2020, 3:00

Злочин у переважно російськомовному регіоні стилізовано під акцію "біндєр", хоча почерк російської агентури. Москва дуже незадоволена послідовності зовнішньої політики України, не зважаючи на зміну влади, і прагне коректив. У селі Богданівка Миколаївсь...

Хіти тижня. Катам рідного народу не залишитись анонімами: Ролик про те, як штучний інтелект "зриває маски" з ОМОНу Лукашенка, стало хітом мережі (відео)

середа, 30 вересень 2020, 0:35

Силовиків попереджають, що за злочини доведеться рано, чи пізно відповідати, а сусіди незабаром знатимуть, хто бив та знущався над ними та їхніми дітьми. - Тисячі людей навколо матимуть персональний рахунок до кожного з душогубів Лукашенка. Білоруський...