Встигнути до параду у Москві: Путін поставив завдання терміново захопити русло Дніпра, щоб дати воду в Крим, - Бабін

До параду, призначеного президентом Путіним на 24 червня, в Криму готуються виконати завдання по розчищенню Північно-Кримського каналу.

Брак води для підприємств окупованого Криму і військових баз, якими Росія напхала півострів, може привести до того, що російська армія почне вторгнення в Херсонську область України. Про можливий напад Кремля в інтерв'ю заявив юрист-міжнародник, екс-представник президента України в Криму Борис Бабін, повідомляють Патріоти України.

За його словами, до параду, призначеного президентом Путіним на 24 червня, в Криму готуються виконати завдання по розчищенню Північно-Кримського каналу. Бабін нагадав, що ФСБ Росії вже офіційно оприлюднила інформацію про нібито попередження терактів в Сімферополі. Російські спецслужби заявили, що люди, які планували вибух, нібито пов'язані з Україною. Це може служити формальним приводом для розв'язання війни.
«Щоб отримати воду, Росія захопить те місце, звідки вода надходить до Криму. Для цього ведеться технічна, політична, військова підготовка», - зазначив юрист, додавши, що провокація з терактом зіграє в цьому не останню роль.
«Все вказує на те, що готується вторгнення і окупація. Російська Федерація знає, що опору з боку України не буде. Тому що ми дивимося в очі Путіну і бачимо там мир. Росія знає, що українська влада деморалізована, не готова до рішучих дій, отже, опору не буде. Сьогодні для Росії відкрито вікно можливостей, і вона, швидше за все, їм скористається. Якщо, звичайно, не трапиться щось надзвичайне», - зазначив Бабін.
Джерело: Гордон

З архіву ПУ. "Скоро побачите": Нардеп Рабинович анонсував реванш проросійських сил в Україні

четвер, 13 травень 2021, 4:00

Співголова партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабинович заявив, що його політична сила впевнено йде до перемоги в Україні та на майбутніх виборах покаже "результат". В ефірі російського ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим", де Вадим Раб...

З архіву ПУ. "Гордон запросив Няшу Поклонську, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - політтехнолог Голобуцький

четвер, 13 травень 2021, 1:00

Однак усе може бути не так просто, як здається на перший погляд... "Інтерв'ю Гордона з Няшею Поклонською насправді дуже дивно виглядало: якщо оцінювати запитання, то Гордон запросив Няшу, щоб показати всім ще раз, яка вона дурепа", - пише політтехнолог...