Всидіти на двох стільцях не вдасться? США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляють Патріоти України із посиланням на Reuters.

США намагаються завадити Росії отримувати технології подвійного призначення

У ході зустрічей заступник міністра наголосить на необхідності уникати транзакцій, пов'язаних із можливою передачею Росії технологій подвійного призначення, які в підсумку можуть бути використані російськими військовими.

За словами речника, під час переговорів Нельсон має намір підтвердити рішучість Вашингтона продовжувати агресивно застосовувати закони й санкції до Росії та інших порушників міжнародних правил. "Особи та установи, які працюють у дозвільних юрисдикціях, ризикують втратити доступ до ринків США через ведення бізнесу з суб'єктами, які перебувають під санкціями", – сказав речник Мінфіну США.

Високопоставлений чиновник Міністерства фінансів США відвідає Туреччину для обговорення з турецькими партнерами питань дотримання антиросійських санкцій.

Нельсон також має намір обговорити зусилля США щодо припинення спроб Росії ухилитися від санкцій і експортного контролю, введених у зв'язку з її жорстокою війною проти України, дестабілізуючої діяльності Ірану в регіоні, ризиками незаконного фінансування, що підривають економічне зростання, і іноземними інвестиціями.

Присоромив інших сусідів України по ЄС: Голова уряду Румунії пояснив, чому не заборонили імпорт українського зерна

четвер, 28 вересень 2023, 6:15

Румунія не запровалила односторонню заборону на імпорт української агропродукції, оскільки вважає, що Україні необхідно допомагати аж до завершення війни. Про це прем'єр-міністр Румунії Марчел Чолаку сказав в інтерв'ю Digi24.ro. На думку румунського пр...

Повітряні сили показали, як пілоти ЗСУ навчаються на F-16 в Україні (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 1:45

Українські пілоти адаптуються та навчаються керувати винищувачами F-16. Відео опубліковали Повітряні сили ЗСУ. . "Наша мета - повноцінні авіатренажери F-16 на території України, навчальні літаки (спарки) та центри підготовки льотного складу. Та все по...