Втеча поспіхом: Аналітик CIT розповів, що найбільше вразило військових експертів під час відступу РФ з Ізюма (відео)

Військові оглядачі та спеціалісти були вражені тим, яку кількість техніки залишили російські війська, поспіхом відступаючи з Харківської області, зокрема з міста Ізюм. Про це в інтерв'ю НВ заявив дослідник Conflict Intelligence Team Кирило Михайлов, навівши також думку інших профільних експертів, передають Патріоти України.

"Ми чули від російського Міноборони, що вони виправдовують цю ситуацію нібито якимось перегрупуванням, якимось відходом, але, як зазначає, наприклад, бригадний генерал Крістіан Фрейдінг, голова ситуаційного центру щодо України в Бундесвері (Збройні сили Німеччини — ред.), якщо якась армія відходить, навіть якщо вона це робить дуже швидко і немає часу або можливості вивести техніку, вона має цю техніку знищити, щоб вона не залишилася ворогу", — навів приклад Михайлов.

За його словами, коли американці швидко залишали Сирію декілька років тому, вони бомбили власні склади. Росіяни ж не зробили навіть цього, зауважує Михайлов.

«Це свідчить про те, що відхід Першої танкової армії та інших частин [армії РФ] з Ізюму був дуже поспішний і, відповідно, вони залишили стільки техніки, якої вистачить на озброєння цілої бригади чи навіть більше. Припускаю, що багато цієї техніки потребує ремонту, але частково вона може бути використана як донор запасних частин», — переконаний дослідник Conflict Intelligence Team.

"Отримав благословення Люцифера": Роспропаганда зробила "містичний" сюжет про Зеленського (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 12:00

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...

Авіанальоти на телевежу у Харкові робили за наказом росіянина, який народився у Чугуєві

вівторок, 31 січень 2023, 11:45

Командуючому армією ВПС Росії та командиру авіаполку заочно повідомили про підозри та викликали на допити. Служба безпеки України заочно повідомила підозру двом росіянам, Олегу Маковецькому та Олексію Лободі, які командували обстрілом телевежі у Харков...