
ЗСУ показали, як взяли в полон окупанта в населеному пункті Рівнопіль, що в Запорізькій області. Нещодавно захисники звільнили це село від загарбників. Відео, як українські бійці беруть у полон російського солдата, поширилось мережею. Так, захисники продовжують зачищати звільнені території від окупантів, які не встигли втекти й подекуди переховуються, передають Патріоти України.
Російський "приблуда" ховався у приватній будівлі та, на своє щастя, показав, що не має намірів вступати в бій та готовий здатись. З огляду на тіла ліквідованих окупантів довкола, вчинок був правильний.
Російські солдати дедалі частіше вирішують здатися в полон, що не тільки рятує їхнє власне життя, але й життя українських захисників, які опиняються в полоні ворога, і на яких їх потім можна обміняти. Крім того, такий загарбник повертається до своєї країни та розповідає про жахи війни, про відсутність забезпечення та про ставлення командування до солдатів. Це призводить до того, що все більше людей усвідомлюють на болотах, що не варто йти на війну проти України.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...