
Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України.
На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший танк. Згодом був знищений другий.
Російська піхота також намагалася пройти далі, переховуючись серед дерев, але українські воїни зафіксували їхнє пересування. Згодом завдяки артилерії загарбників знищили. Залишився лише один окупант, який кинувся навтьоки.
"Ворожі танки спалені, ворожа піхота знищена! Такий підсумок сьогоднішнього дня у Князівських воїнів…", – йдеться у дописі захисників.
Повномасштабна війна в Україні може завершитись лише за столом переговорів, а не військовим шляхом. Про це прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо заявив під час конференції з відновлення України у Гданську, передають Патріоти України. "Я вважаю, що ЄС ...
У Владивостоці розгорівся скандал після відкриття меморіалу учасникам війни проти України безпосередньо на території дитячого майданчика, передають Патріоти України. За повідомленнями російських медіа та користувачів соцмереж, проєкт реалізували предст...