
Російський окупант, який знаходиться на Донеччині, поскаржився на втрати армії РФ. Дефіцит рашистів він навів на прикладі своєї роти, у якій має бути 70 осіб, а за фактом є лише 20, передають Патріоти України.
За його словами, багато російських військових тікають назад з війни в Україні. Аудіоперехоплення телефонної розмови окупанта опублікував у YouTube радник голови МВС Антон Геращенко.
У розмові з дружиною окупант скаржиться на великі втрати армії РФ. При цьому він каже, що поповнювати особовий склад немає ким, оскільки багато хто не готовий воювати проти України.
"Треба просто народу більше туди і все. Де народ, вони всі тому біжать, народ ... Наприклад, у нашій роті має бути 70 людей, а всього 20. Та ніхто не їде", – каже рашист.
Також загарбник поскаржився, що командувач нічого не повідомляє про заміни та відпустки. Тож через брак особового складу окупанти навіть не можуть провести ротацію.
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...
Під час відкриття погруддя Івана Мазепи у Києво-Печерській лаврі президент заявив, що Україна відновлює історичну справедливість. При цьому голова держави зазначив, що погруддя у Лавры замало для великого сина і проєвропейського поводиря українського н...