"Втікають назад": Окупант поскаржився на брак "кадрів", які готові воювати проти України

Російський окупант, який знаходиться на Донеччині, поскаржився на втрати армії РФ. Дефіцит рашистів він навів на прикладі своєї роти, у якій має бути 70 осіб, а за фактом є лише 20, передають Патріоти України.

За його словами, багато російських військових тікають назад з війни в Україні. Аудіоперехоплення телефонної розмови окупанта опублікував у YouTube радник голови МВС Антон Геращенко.

У розмові з дружиною окупант скаржиться на великі втрати армії РФ. При цьому він каже, що поповнювати особовий склад немає ким, оскільки багато хто не готовий воювати проти України.

"Треба просто народу більше туди і все. Де народ, вони всі тому біжать, народ ... Наприклад, у нашій роті має бути 70 людей, а всього 20. Та ніхто не їде", – каже рашист.

Також загарбник поскаржився, що командувач нічого не повідомляє про заміни та відпустки. Тож через брак особового складу окупанти навіть не можуть провести ротацію.

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...

"Сказали розстрілювати": Псковський десантник розповів про наказ командирів не брати в полон українських бійців (відео)

середа, 8 лютий 2023, 7:56

Військовополонений російський окупант-десантник зізнався у злочинному наказі свого керівництва. Загарбникам наказали не брати воїнів ЗСУ в полон, а розстрілювати їх, що є порушенням законів і звичаїв війни. Про це росіянин повідомив під час допиту. Від...