
Російський окупант, який знаходиться на Донеччині, поскаржився на втрати армії РФ. Дефіцит рашистів він навів на прикладі своєї роти, у якій має бути 70 осіб, а за фактом є лише 20, передають Патріоти України.
За його словами, багато російських військових тікають назад з війни в Україні. Аудіоперехоплення телефонної розмови окупанта опублікував у YouTube радник голови МВС Антон Геращенко.
У розмові з дружиною окупант скаржиться на великі втрати армії РФ. При цьому він каже, що поповнювати особовий склад немає ким, оскільки багато хто не готовий воювати проти України.
"Треба просто народу більше туди і все. Де народ, вони всі тому біжать, народ ... Наприклад, у нашій роті має бути 70 людей, а всього 20. Та ніхто не їде", – каже рашист.
Також загарбник поскаржився, що командувач нічого не повідомляє про заміни та відпустки. Тож через брак особового складу окупанти навіть не можуть провести ротацію.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...