
Російський окупант, який знаходиться на Донеччині, поскаржився на втрати армії РФ. Дефіцит рашистів він навів на прикладі своєї роти, у якій має бути 70 осіб, а за фактом є лише 20, передають Патріоти України.
За його словами, багато російських військових тікають назад з війни в Україні. Аудіоперехоплення телефонної розмови окупанта опублікував у YouTube радник голови МВС Антон Геращенко.
У розмові з дружиною окупант скаржиться на великі втрати армії РФ. При цьому він каже, що поповнювати особовий склад немає ким, оскільки багато хто не готовий воювати проти України.
"Треба просто народу більше туди і все. Де народ, вони всі тому біжать, народ ... Наприклад, у нашій роті має бути 70 людей, а всього 20. Та ніхто не їде", – каже рашист.
Також загарбник поскаржився, що командувач нічого не повідомляє про заміни та відпустки. Тож через брак особового складу окупанти навіть не можуть провести ротацію.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...