
Російський окупант, який знаходиться на Донеччині, поскаржився на втрати армії РФ. Дефіцит рашистів він навів на прикладі своєї роти, у якій має бути 70 осіб, а за фактом є лише 20, передають Патріоти України.
За його словами, багато російських військових тікають назад з війни в Україні. Аудіоперехоплення телефонної розмови окупанта опублікував у YouTube радник голови МВС Антон Геращенко.
У розмові з дружиною окупант скаржиться на великі втрати армії РФ. При цьому він каже, що поповнювати особовий склад немає ким, оскільки багато хто не готовий воювати проти України.
"Треба просто народу більше туди і все. Де народ, вони всі тому біжать, народ ... Наприклад, у нашій роті має бути 70 людей, а всього 20. Та ніхто не їде", – каже рашист.
Також загарбник поскаржився, що командувач нічого не повідомляє про заміни та відпустки. Тож через брак особового складу окупанти навіть не можуть провести ротацію.
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...