Втопили 1,5 мільйона доларів: Окупанти показали "майстер-клас" зі знищення власного "Тайфуна-К"

Російські окупанти на Луганщині вирішили самостійно ліквідувати бронемашину "Тайфун-К". Її вартість становить близько 1,5 мільйона доларів, повідомляють Патріоти України.

Водій бронеавтомобіля не впорався з керуванням. Тому "Тайфун-К" вилетів з моста в канаву.

Окупанти ліквідували рідкісну російську техніку

Мінно-стійка бронемашина КамАЗ-63968 "Тайфун-К" є доволі рідкісною в Росії технікою – таких у країни-терориста до вторгнення було 260 одиниць. Вони здатні захищати екіпаж та десант від наїздів на міни. За час повномасштабної війни ворог втратив щонайменше 20 "Тайфун-К" – 15 знищені, а ще 5 захопили наші воїни.

"Саму машину не вдалося захистити від тупості екіпажу. Водій бронеавтомобіля невдало зайшов у поворот і вилетів із мосту", – йдеться у повідомленні.

Також у повідомленні поглузували з водія бронемашини, мовляв, він вміє "жити на широку ногу" з огляду на вартість "Тайфун-К".

Ніж у серце Кремля: Далекобійні удари ЗСУ впливають на геополітичне становище Росії, - військовий дипломат

субота, 27 червень 2026, 8:48

Далекобійні удари Сил оборони України впливають на геополітичне становище Російської Федерації та підривають її воєнно-економічні можливості. Про це сказав полковник у відставці, військовий дипломат, колишній заступник військового представника України ...

На концерті Кобзона тримається аншлаг і пристойна утилізація техніки росіян: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 27 червня

субота, 27 червень 2026, 7:39

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 27.06.26 орієнтовно склали: