
Російські окупанти на Луганщині вирішили самостійно ліквідувати бронемашину "Тайфун-К". Її вартість становить близько 1,5 мільйона доларів, повідомляють Патріоти України.
Водій бронеавтомобіля не впорався з керуванням. Тому "Тайфун-К" вилетів з моста в канаву.
Мінно-стійка бронемашина КамАЗ-63968 "Тайфун-К" є доволі рідкісною в Росії технікою – таких у країни-терориста до вторгнення було 260 одиниць. Вони здатні захищати екіпаж та десант від наїздів на міни. За час повномасштабної війни ворог втратив щонайменше 20 "Тайфун-К" – 15 знищені, а ще 5 захопили наші воїни.
"Саму машину не вдалося захистити від тупості екіпажу. Водій бронеавтомобіля невдало зайшов у поворот і вилетів із мосту", – йдеться у повідомленні.
Також у повідомленні поглузували з водія бронемашини, мовляв, він вміє "жити на широку ногу" з огляду на вартість "Тайфун-К".
Москва все ще сподівається повністю окупувати Донбас до вересня 2026 року. Загарбники продовжують спроби оточити український «пояс фортець» на Донбасі, однак заяви Москви про значні успіхи на цьому напрямку не відповідають реальній ситуації на полі бою...
Росії обговорюється можливість перенесення парламентських виборів, запланованих на вересень 2026 року, на тлі економічних проблем і посилення атак безпілотників, передають Патріоти України. Про це повідомляє “Медуза” з посиланням на джерела, близькі до...