Вторгнення РФ в Україну дало поштовх зміцненню НАТО: Путін зробив блок сильнішим, - WP

Війна, яку розпочав президент РФ Володимир Путін проти народу України, зміцнила НАТО. Вона знецінила минулі розбіжності організації та об'єднала усіх лідерів у спільній боротьбі проти держави-агресора, передають Патріоти України.

Про це пише оглядач видання Washington Post, старший науковий співробітник Ради з міжнародних відносин Макс Бут. На його думку, саме дії Путіна позитивно вплинули на розвиток та розширення НАТО.

"Неспровоковане вторгнення Росії в Україну дало Альянсу нове життя, зробивши його більш політично об’єднаним і грізним у військовому плані, ніж будь-коли після закінчення холодної війни", – пише науковець. Він вважає, що всі країни-члени організації розуміють, яку роль дляУкраїни відіграє їхня підтримка, тому погоджуються постачати зброю і надавати фінанси.

При цьому ще однією перемогою Бут називає приєднання Фінляндії та Швеції. "Прийняття їх до НАТО не є благодійністю. Вони самі по собі є грізними військовими силами, які можуть суттєво посприяти стримуванні подальшої російської агресії", – пояснює він.

При цьому він звертає увагу, що від початку Кремль виправдовував війну з Україною саме небажанням допустити розширення Альянсу. "Тепер кордон Росії з НАТО збільшиться втричі, з 316 до 952 миль . Путіну нема кого звинувачувати, крім самого себе", – констатує він.

Є ознаки підготовки до виходу на бойовий курс: В ОК "Південь" розповіли про маневри кораблів РФ у Чорному морі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:48

З ранку 3 лютого в Чорному морі зафіксовано активність корабельного угруповання держави-терориста Росії. Це може свідчити про підготовку до виходу на бойовий курс. Про це в коментарі "24 каналу" повідомила речниця оперативного командування "Південь" На...

Кличко дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал" і закликав Захід надати винищувачі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:29

Мер Києва Віталій Кличко закликав Захід передати Україні винищувачі для захисту від російської агресії. Він наголосив, що Київ досі залишається ціллю окупантів. Політик дав інтерв'ю виданню Bild у вирві від російської ракети "Кинджал", яка прилетіла до...