Вторгнення РФ в Україну дало поштовх зміцненню НАТО: Путін зробив блок сильнішим, - WP

Війна, яку розпочав президент РФ Володимир Путін проти народу України, зміцнила НАТО. Вона знецінила минулі розбіжності організації та об'єднала усіх лідерів у спільній боротьбі проти держави-агресора, передають Патріоти України.

Про це пише оглядач видання Washington Post, старший науковий співробітник Ради з міжнародних відносин Макс Бут. На його думку, саме дії Путіна позитивно вплинули на розвиток та розширення НАТО.

"Неспровоковане вторгнення Росії в Україну дало Альянсу нове життя, зробивши його більш політично об’єднаним і грізним у військовому плані, ніж будь-коли після закінчення холодної війни", – пише науковець. Він вважає, що всі країни-члени організації розуміють, яку роль дляУкраїни відіграє їхня підтримка, тому погоджуються постачати зброю і надавати фінанси.

При цьому ще однією перемогою Бут називає приєднання Фінляндії та Швеції. "Прийняття їх до НАТО не є благодійністю. Вони самі по собі є грізними військовими силами, які можуть суттєво посприяти стримуванні подальшої російської агресії", – пояснює він.

При цьому він звертає увагу, що від початку Кремль виправдовував війну з Україною саме небажанням допустити розширення Альянсу. "Тепер кордон Росії з НАТО збільшиться втричі, з 316 до 952 миль . Путіну нема кого звинувачувати, крім самого себе", – констатує він.

Поруч знаходяться споруди, схожі на намети: Журналісти CNN підтвердили справжність відео з технікою окупантів всередині ЗАЕС

п’ятниця, 19 серпень 2022, 14:01

У четвер, 18 серпня, в соціальних мережах з'явилося відео, на якому демонструвалася військова техніка окупантів всередині ЗАЕС. А зараз надійшло підтвердження, що ролик справжній і демонструє один з машинних залів атомної електростанції. Правда, коли с...

У "другої армії світу" нові втрати: Українські морпіхи ліквідували 16 окупантів і знищили ворожу гаубицю "МСТА-С"

п’ятниця, 19 серпень 2022, 13:42

У повідомленні наголошується, що морська піхота стійко та мужньо протистоїть російським окупантам на закріплених ділянках фронту. Так, на Донецькому напрямку морпіхи знищили шістьох осіб живої сили ворога. Крім того, артилерійські підрозділи ВМС завдав...