Вторгнення РФ в Україну дало поштовх зміцненню НАТО: Путін зробив блок сильнішим, - WP

Війна, яку розпочав президент РФ Володимир Путін проти народу України, зміцнила НАТО. Вона знецінила минулі розбіжності організації та об'єднала усіх лідерів у спільній боротьбі проти держави-агресора, передають Патріоти України.

Про це пише оглядач видання Washington Post, старший науковий співробітник Ради з міжнародних відносин Макс Бут. На його думку, саме дії Путіна позитивно вплинули на розвиток та розширення НАТО.

"Неспровоковане вторгнення Росії в Україну дало Альянсу нове життя, зробивши його більш політично об’єднаним і грізним у військовому плані, ніж будь-коли після закінчення холодної війни", – пише науковець. Він вважає, що всі країни-члени організації розуміють, яку роль дляУкраїни відіграє їхня підтримка, тому погоджуються постачати зброю і надавати фінанси.

При цьому ще однією перемогою Бут називає приєднання Фінляндії та Швеції. "Прийняття їх до НАТО не є благодійністю. Вони самі по собі є грізними військовими силами, які можуть суттєво посприяти стримуванні подальшої російської агресії", – пояснює він.

При цьому він звертає увагу, що від початку Кремль виправдовував війну з Україною саме небажанням допустити розширення Альянсу. "Тепер кордон Росії з НАТО збільшиться втричі, з 316 до 952 миль . Путіну нема кого звинувачувати, крім самого себе", – констатує він.

Вдало "приземлись"? У Якутії зник вертоліт зі співробітниками ФСБ

п’ятниця, 19 липень 2024, 11:28

В Якутії РФ ведуть пошуки вертольота Robinson R44II, який зник після спрацьовування аварійного маяка в Алданському районі, передають Патріоти України. Деталі: За даними видання, про інцидент повідомили у Східно-Сибірській транспортній прокуратурі РФ. П...

Зеленський заявив, що Україна може погодитися на дипломатичне врегулювання війни

п’ятниця, 19 липень 2024, 10:56

Здійснюючи тиск на Росію, можна погодитися на дипломатичне врегулювання війни в Україні –-не завжди території відвойовуються силою, передають Патріоти України з посиланням на інтерв’ю BBC президента України Володимира Зеленського. Він сказав, що весь ...