Втрачає підтримку: Все менше українців хоче, щоб Зеленський балотувався на другий термін, - опитування

Згідно з соціологічним опитуванням, все більше українців не хоче, щоб президент України Володимир Зеленський балотувався на другий термін. Лише за січень кількість таких громадян побільшала на 9%, передають Патріоти України.

Про це йдеться в опитуванні Київського міжнародного інституту соціології. Так, наразі 53% українців вважають, що Зеленський повинен брати участь у наступних президентських виборах.

Цей показник зменшився з 59% у грудні 2023 року. При цьому зростає частка тих, хто вважає, що Зеленський має обмежитися одним нинішнім терміном, з 34% у грудні 2023 року до 43% у лютому 2024 року.

Найменшу підтримку щодо участі Володимира Зеленського у наступних виборах виявляють мешканці Заходу і Півдня, у той час як мешканці Центру і Сходу виявляють найбільшу підтримку у цьому питанні.

У листопаді 2023 року Володимир Зеленський заявив, що збирається балотуватися на президентських виборах в Україні, якщо вони проходитимуть до завершення війни з Росією. Своє рішення глава держави обґрунтував тим, що "не може втекти під час війни".

Президента українці мали би обирати навесні 2024-го. І наразі точаться дискусії щодо можливості проведення президентських виборів, адже, за словами спікера ВРУ Руслана Стефанчука, Конституція, зміни до якої під час воєнного стану вносити не можна, не містить заборони проведення виборчого процесу під час війни. Закон же депутати цілком можуть змінювати.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...