"Втрат було б менше": Українські пілоти розповіли про проблеми з гелікоптерами на фронті

Українські льотчики обладнують тимчасові точки поблизу лінії фронту, де ховають паливо та боєприпаси для гелікоптерів. Їм доводиться використовувати старі радянські моделі, щоби якось виконувати військові завдання. Про це пілот Сергій розповів журналістам CNN, передають Патріоти України.

Повідомляється, що попри те, що Росія вживала колосальних зусиль зі знищення повітряних сил України, ЗСУ ще використовують гелікоптери та літаки для ударів по противнику. Українські ВПС досі є пріоритетною метою російських ракет.

Інший льотчик Юрій у розмові з журналістами заявив, що якби в українських ВПС були б нові гелікоптери, вони б краще виконували бойові завдання.

"Ми краще підтримували б піхоту під час бою, і, звичайно, було б менше втрат. Тому що система захисту набагато краща у західних моделей гелікоптерів". — сказав він.

Видання пише, що Великобританія запропонувала поповнити вертолітний парк України кількома застарілими літаками Sea King, які були виведені з експлуатації. А Португалія надала 6 вертольотів Ка-32А11ВС російського виробництва, жоден з яких не придатний до польотів. Україні доведеться ремонтувати їх самотужки.

Проте, як пишуть журналісти, українські пілоти справляються. Заступник командира бригади Сікорського, ім'я якого не називається, сказав: "Ми завжди дивуємось тому, що ми тут. Але, що ж, ми є і не збираємося зупинятися".

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...