Втрати армії Росії у 10 разів перевищують українські, - Зеленський

Росія зазнає величезних втрат на війні проти України. Вони у 10 разів перевищують втрати української армії. Про це заявив президент Володимир Зеленський в інтерв'ю CNN.

Глава держави прокоментував заяву Пентагону про те, що Росія втратила половину своїх танків у війні проти України. Він вважає, що такі оцінки є близькими до реальності.

"Я думаю, що це більш-менш відповідає дійсності - хоча, відверто кажучи, повної реальності, особливо за особовим складом, ніхто не знає", - заявив Зеленський.

При цьому президент зазначив, що Росія зазнала вдесятеро більше втрат, ніж Україна. Він наголосив, що не може назвати точні цифри, але є "дуже суттєва різниця".

Також Зеленський додав, що командування РФ не шкодує солдатів і використовує їх як "гарматне м'ясо". Тому російські втрати набагато більші.

"Кожного разу, коли ми просимо у наших партнерів артилерію чи бронетехніку, йдеться не просто про озброєння, а насамперед про захист наших військових", - сказав гарант.

Зеленський підкреслив, що артилерія, надана США та Європою, змогла допомогти "зламати" російський військовий наступ.

"Ми їх зупинили, ми деокупували більшу частину нашої території. І цьому справді допомогла артилерія та нові технології", - додав Зеленський.

Через ордер на арешт Путіна: У Росії пропонують карати за будь-яку співпрацю з Міжнародним кримінальним судом

субота, 25 березень 2023, 21:59

Спікер Державної Думи Російської Федерації В'ячеслав Володін запропонував карати за співпрацю з Міжнародним кримінальним судом, який видав ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. Він закликав законодавчо заборонити будь-яку діяльність МКС на ро...

Колаборантів вчили, як правильно тікати від ЗСУ: Росіяни влаштували "таємні" збори

субота, 25 березень 2023, 21:45

На тимчасово окупованій частині Запорізької області росіяни влаштовують інструктажі з евакуації для колаборантів. Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України. "Окупанти і колаборанти Мелітопольщини самі панікують...