Втрати окупантів зашкалюють: Експерт пояснив, хто не потрапляє до зведень Генштабу

Цифра втрат російських окупантів в Україні, яку оголошує Генштаб, максимально близька до реальності, заявив колишній радник міністра внутрішніх справ і Офісу президента, кандидат політичних наук і аналітик Віктор Андрусів, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Главреду він пояснив, що у бійців ЗСУ попередньо є інформація про те, куди має бути завдано удару, тобто вони знають і бачать, куди б'ють, куди відправляють снаряди.

"А за фактом все це перевіряється перехопленнями, тому що російські військовослужбовці викликають евакуацію або доповідають своїм про втрати. У нас ведеться розвідка, яка все це слухає. Цифра - понад 50 тисяч - не є стовідсотково точною, але вона максимально наближена до реальності", - говорить експерт.

При цьому він уточнив, що ця цифра не завжди враховує загиблих з "ЛНР" і "ДНР", проте зазвичай їх гине більше, ніж фіксують ЗСУ.

"До бійців з "ЛДНР" російська армія ставиться вкрай зневажливо і не дуже хоче їх рахувати, адже часто цих людей використовують як розвідувальні групи, які просто відправляють вперед, щоб їх розстріляли, щоб, таким чином, виявити українську позицію, з якої вівся вогонь. Тому облік загиблих з "ЛДНР" не надто ретельно ведеться", - додав Андрусів.

Всидіти на двох стільцях не вдасться?: США готують попередження Туреччині через допомогу РФ в обході санкцій

неділя, 29 січень 2023, 14:00

Речник Мінфіну США повідомив, що заступник міністра фінансів з питань протидії тероризму та фінансової розвідки Браян Нельсон 2 – 3 лютого відвідає Анкару та Стамбул, де проведе зустрічі з представниками уряду, бізнесу й фінансових установ, повідомляют...

Пригожин не керує штабом ПВК Вагнер, його основна функція — медійна, - українська розвідка

неділя, 29 січень 2023, 13:53

Путінський олігарх Євген Пригожин і засновник ПВК Вагнера безпосередньо не керує штабом «вагнерівців», а виконує лише медійну функцію. Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Юсов, передають Патріоти...