Втрати РФ у війні проти України перевищили 44 тис. осіб: У Генштабі озвучили свіжі дані

За час повномасштабної війни в Україні армія Росії втратила понад 44 тисячі осіб. Також українські військовослужбовці знищили тисячі одиниць ворожої техніки. За добу 16 серпня захисники України "утилізували" близько 200 окупантів. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передають Патріоти України.

Протягом доби військовослужбовці ЗСУ знищили 6 російських танків та 10 бойових броньованих машин. Загальні втрати армії РФ сягнули 1886 танків та 4162 ББМ.

Також за час війни російські військові злочинці втратили 993 артилерійські системи, 263 одиниці реактивних систем залпового вогню та 136 засобів протиповітряної оборони.

Бійці Збройних сил України знищили 233 літаки, 196 гелікоптерів та 792 безпілотники оперативно-тактичного рівня. Серед втрат армії РФ 190 крилатих ракет, 15 кораблів та катерів, а також 3054 одиниці автомобільної техніки та автоцистерн. Окупанти втратили 93 одиниці спеціальної техніки. Найбільших втрат протягом 16 серпня противник зазнав на Харківському та Донецькому напрямках.

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...

"Нікакой вайни нєт": Влада РФ відмовляється вмикати сирени під час атак з абсурдних причин, - розвідка

вівторок, 23 червень 2026, 16:56

Влада у регіонах Росії масово відмовляється вмикати сирени під час повітряних атак. Це пояснюється різними причинами, передають Патріоти України з посиланням на заяву Служби зовнішньої розвідки. У тимчасово окупованому Криму так звана "адміністрація" ...