
Втрати російських окупантів в Україні перетнули нову червону лінію і тепер становлять понад 41 тисячу осіб. У нашій країні за добу ліквідували близько 200 супротивників, повідомив Генеральний штаб Збройних сил України в Facebook, передають Патріоти України.
"Загальні бойові втрати противника з 24 лютого по 1 серпня орієнтовно склали: особового складу ліквідовано близько 41030 (+200), танків - 1768 (+5), бойових броньованих машин - 4011 (+7), артилерійських систем - 932 (+16), РСЗВ - 259, засобів ППО - 117, літаків - 223, гелікоптерів - 190, БПЛА оперативно-тактичного рівня - 736 (+1), крилатих ракет - 174, кораблів/катерів - 15, автомобільної техніки та автоцистерн - 2912 (+10), спеціальної техніки - 82 (+2)", - йдеться у повідомленні.
Найбільших втрат за добу противник зазнав на Донецькому та Криворізькому напрямках. "Дані уточнюються", - додали в Генштабі.
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...
Президент Володимир Зеленський у коментарі журналістам заявив, що ретранслятори у Білорусі, які допомагали російським дронам влучати по Україні, перестали працювати з 22 червня, передають Патріоти України. . За словами глави держави, головнокомандувач...