Втрати росіян грандіозні: Розкрито деталі нового розгрому морпіхів РФ під Вугледаром

Під час наступу на Вугледарському напрямку усі підрозділи, які брали у ньому участь, загалом втратили до 60% своєї боєздатності, розповів військовий оглядач Олександр Коваленко. Він нагадав, що 155-та бригада російських морпіхів "вигрібає" на цій ділянці фронту не вперше. Такий же фінал чекав на них під час штурмів Вугледара у листопаді, передають Патріоти України.

"155-ка вигрібає не вперше. Вона вже брала участь у наступальній операції під Вугледаром у листопаді 2022 року. Тоді було сконцентровано 5 БТГ, щоб захопити Вугледар. Але усі вони втратили свою боєздатність біля Павлівки. Зараз було сконцентровано значно більшу кількість підрозділів, також використовувалися резервні мотострілецькі підрозділи – це десь 8-9 БТГ, була присутня дуже цікава військова кампанія "Патріот", але і цього ресурсу не вистачило для якогось успішного наступу", - зауважив Коваленко.

Російські війська вони втратили свою боєздатність настільки, що потребують на сьогодні виведення з зони бойових дій для відновлення, зазначив експерт. "Таких відновлень підрозділи потребують, коли мають втрати 30% і більше", - уточнив він.

Та справа в тім, що російські підрозділи вже базово мають недокомплектацію з особовим складом у межах 30%. "Отже, на сьогодні вважається втрата боєздатності – це більш ніж 60%. Тобто, усі підрозділи, які брали участь у цьому наступі (під Вугледаром – УНІАН), мають втрати більш як 60%", - відповів Коваленко.

У Польщі зробили заяву щодо вступу України до ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:54

Для України буде проблематично у короткостроковій перспективі увійти до ЄС без підтримки країн регіону, зокрема Польщі. Про це заявив у п’ятницю міністр з європейських питань в уряді Польщі Шимон Шинковський вель Сенк, передають Патріоти України із пос...

Голова Полтавської ОВА визнав, що його дружина є бізнес-партнеркою співвласника популярного Телеграм-каналу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 23:15

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін підтвердив, що його дружина Олександра Луніна є бізнес-партнеркою співвласника каналу "Труха". Про це говорили і журналісти, які стверджували, що бізнесмен Володимир Литвин є ймовірним власником мережі Telegram-ка...