
Військово-політичне керівництво РФ пустило в дію 80% своїх батальйонно-тактичних груп (БТГ) у кровопролитній війні проти українського народу. Такі цифри навів один з високопоставлених чиновників Пентагону, передає у себе в твіттері американський репортер Джек Детч, передають Патріоти України.
Відомо, що станом на зараз на території України воюють понад сотня (106) батальйонних тактичних груп. У той час, як військово-політичне керівництво країни-агресора планувало залучити у ході вторгнення до 140 БТГ.
Також в Пентагоні заявили про те, що у голови Кремля залишилося "не так вже й багато" військового ресурсу для продовження розв'язаної їх війни.
Водночас, за даними британської розвідки, Росія втратила третину сухопутних бойових сил, які зібрала в лютому для нападу на Україну. Через що вони навряд чи зможуть значно активізувати наступ на Донбасі протягом наступних 30 днів.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...