
Військово-політичне керівництво РФ пустило в дію 80% своїх батальйонно-тактичних груп (БТГ) у кровопролитній війні проти українського народу. Такі цифри навів один з високопоставлених чиновників Пентагону, передає у себе в твіттері американський репортер Джек Детч, передають Патріоти України.
Відомо, що станом на зараз на території України воюють понад сотня (106) батальйонних тактичних груп. У той час, як військово-політичне керівництво країни-агресора планувало залучити у ході вторгнення до 140 БТГ.
Також в Пентагоні заявили про те, що у голови Кремля залишилося "не так вже й багато" військового ресурсу для продовження розв'язаної їх війни.
Водночас, за даними британської розвідки, Росія втратила третину сухопутних бойових сил, які зібрала в лютому для нападу на Україну. Через що вони навряд чи зможуть значно активізувати наступ на Донбасі протягом наступних 30 днів.
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...