"Втрати у 30 і 50 тисяч людей - це ніщо у порівнянні з нашими цілями": Путіну начхати на своїх солдат, але дуже шкода техніки

У LiveJournal злили буцімто кремлівський інсайд відеонаради Путіна з наближеними військовими злочинцями 21 березня. На нараді начебто мовилось, зокрема, про мобілізацію, втрати, а також нову "дату перемоги Росії" у війні. Текстом публікації з "Живого журналу" поділився військовий кореспондент Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

У публікації на LiveJournal йдеться, що Путін 21 березня у режимі відеоконференції начебто провів нараду з Миколою Патрушевим, Сергієм Шойгу, Валерієм Герасимовим та Олександром Бортніковим.

Під час обговорення поточної ситуації на фронті буцімто зайшла мова про втрати російських військ, і Герасимов охарактеризував їх як "значні". На цьому Путін перебив свого посіпаку і запитав: "Що означає значні? Допустимі втрати у 30 і 50 тисяч людей – це ніщо у порівнянні з тими цілями, яких вдасться досягнути після перемоги".

Крім того, новий крайній "термін перемоги" у війні Путін начебто обмежив 7 травня. Саме до цієї дати він буцімто планує змусити українську владу підписати домовленості, які можна буде презентувати на внутрішньому ринку, як капітуляцію України, і провести "тріумфальний парад перемоги".

У ході наради Путін дорікнув Герасимову за великі втрати озброєння і запропонував більш розумно застосовувати військову техніку. Фактично, оскаженілий диктатор напряму наказав Герасимову не зважати на втрати живої сили, а передусім берегти техніку.

Стосовно мобілізації населення, Патрушев начебто доповів, що підготовка до процесу завершена, і у разі відповідного розпорядження її проведуть оперативно та в найкоротші терміни.

"Побачимо більш суттєві результати": Експерт пояснив, яка зброя допомагає ЗСУ помножити плани ворога на нуль

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:44

Український військово-промисловий комплекс виробляє зброю вітчизняного виробництва, здатну знищувати об'єкти на території держави-терориста. За допомогою БПЛА та безекіпажних надводних човнів українські війська можуть помножити плани ворога на нуль, пе...

24-річна дочка Кадирова стане віцепрем'єркою Чечні. Їй також присвоїли звання "народної артистки"

вівторок, 3 жовтень 2023, 17:35

24-річна дочка кремлівської маріонетки в Чечні Рамзана Кадирова Айшат Кадирова стане віцепрем'єркою із соціальних питань. Про це сам Кадиров повідомив у Telegram-каналі, передають Патріоти України. Кандидатуру Кадирової висунув голова парламенту Чечні ...