"Втрати у 30 і 50 тисяч людей - це ніщо у порівнянні з нашими цілями": Путіну начхати на своїх солдат, але дуже шкода техніки

У LiveJournal злили буцімто кремлівський інсайд відеонаради Путіна з наближеними військовими злочинцями 21 березня. На нараді начебто мовилось, зокрема, про мобілізацію, втрати, а також нову "дату перемоги Росії" у війні. Текстом публікації з "Живого журналу" поділився військовий кореспондент Андрій Цаплієнко у своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

У публікації на LiveJournal йдеться, що Путін 21 березня у режимі відеоконференції начебто провів нараду з Миколою Патрушевим, Сергієм Шойгу, Валерієм Герасимовим та Олександром Бортніковим.

Під час обговорення поточної ситуації на фронті буцімто зайшла мова про втрати російських військ, і Герасимов охарактеризував їх як "значні". На цьому Путін перебив свого посіпаку і запитав: "Що означає значні? Допустимі втрати у 30 і 50 тисяч людей – це ніщо у порівнянні з тими цілями, яких вдасться досягнути після перемоги".

Крім того, новий крайній "термін перемоги" у війні Путін начебто обмежив 7 травня. Саме до цієї дати він буцімто планує змусити українську владу підписати домовленості, які можна буде презентувати на внутрішньому ринку, як капітуляцію України, і провести "тріумфальний парад перемоги".

У ході наради Путін дорікнув Герасимову за великі втрати озброєння і запропонував більш розумно застосовувати військову техніку. Фактично, оскаженілий диктатор напряму наказав Герасимову не зважати на втрати живої сили, а передусім берегти техніку.

Стосовно мобілізації населення, Патрушев начебто доповів, що підготовка до процесу завершена, і у разі відповідного розпорядження її проведуть оперативно та в найкоротші терміни.

Небезпека є: У Авдіївці може повторитися "бахмутський сценарій", - британська розвідка

понеділок, 20 березень 2023, 11:26

Росія досягла певних успіхів у "повзучому" наступі на Авдіївку на Донеччині та намагається оточити український військових у місті. Про це йдеться у щоденному огляді Міністерства оборони Великої Британії,передають Патріоти України. Як пише розвідка,за ...

Візит Лаврова не минув дарма: У школах РФ почнуть вивчати африканські мови

понеділок, 20 березень 2023, 10:57

Африканське турне глави МЗС РФ Сергія Лаврова отримало несподіване продовження, однак не зовсім там, звідки чекали в Кремлі. Так, у російських школах планують запровадити вивчання африканських мов, передають Патріоти України. Як повідомляє ТАСС, про це...