Втрати у підрозділах бойовиків ОРДЛО іноді досягали 100% особового складу при наступі ЗСУ, - ГУР Міноборони

Війська РФ кидали "мобілізованих" з ОРДЛО на позиціях без підтримки та допомоги при відступі, тому за даними розвідки, втрати у підрозділах терористів «Л/ДНР» іноді досягали 100% особового складу. Пресслужба ГУР Міноборони пише, що назріває конфлікт між представниками Росії та «мобілізованими з території ЛДНР», передають Патріоти України.

«Оскільки під час відступу росіяни кидали „мобілізованих“ на позиціях без підтримки та допомоги. Через це втрати у підрозділах бойовиків ОРДЛО іноді сягали 100% особового складу», — йдеться у повідомленні.

Також, за даними розвідки, окупанти під час відступу з території Харківської області залишили понад 200 одиниць військової техніки, у тому числі танки Т-72Б3М, Т-80БВМ, Т-80УЕ, БМП-2, САУ та автомобілі. Найбільше техніки було залишено в районі Балаклії на території ремонтної бази, пише ГУР.

"Віра похитнулася": Російська еліта незадоволена шансами Путіна на перемогу у війні, - Bloomberg

четвер, 8 червень 2023, 10:55

Російська еліта відчуває все більшу зневіру щодо перспектив перемоги Володимира Путіна у війні в Україні, і навіть найбільші оптимісти бачать у "замороженому" конфлікті найкращий доступний результат для Кремля, повідомляє Bloomberg з посиланням на свої...

Окупантам мало крові: На центральному каналі РФ закликали зруйнувати Київську ГЕС і затопити Київ

четвер, 8 червень 2023, 9:45

Після затоплення Херсонщини на російських державних каналах відкрито закликають зруйнувати греблю ще й Київської ГЕС, щоб затопити Київ. Також російський телевізор обурений, що на визволених територіях України люди повертаються до мирного життя. Так, з...