"Втратив більше ніж 30 кг, його було страшно обіймати": Дочка розповіла про стан звільненого морпіха Діанова

Український морпіх Михайло Діанов втратив понад 30 кг ваги, перебуваючи в російському полоні. Зовні він змінився настільки, що сім'я не впізнала його, передають Патріоти України.

Про це розповіла донька Михайла Діанова Катерина в ефірі телеканалу "Київ". "По тілу батька не впізнати. Ви бачили ці фотографії до і після. Наскільки мені відомо, тато втратив більше 30 кг ваги", – сказала Катерина.

Дівчина зізналася, що їй було страшно обіймати схудлого батька: "Я думала він зламається просто. Минув час, і всі ці набряки на обличчі... З відчуттів – взагалі не він. А з того, як він спілкується, і з зовнішності загалом я розуміла, що це тато, що це він переді мною".

Нагадаємо, в полоні Михайлу Діанову не надавали необхідної медичної допомоги. У його пораненій руці не вистачає 4 см кістки. Стан здоров'я морпіха не дозволяє зробити йому операцію – спочатку необхідно додати у вазі.

"Кілька днів": У ЗСУ зробили прогноз щодо підготовки нового обстрілу України

четвер, 8 грудень 2022, 0:38

Для підготовки нового масованого ракетного обстрілу українських міст російським окупаційним військам потрібно менше тижня. Про це розповів речник Командування повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі Українського радіо", передають Патріоти України. "У буд...

Без електрики, води та опалення: Кличко заговорив про сценарій "апокаліпсису" в Києві

четвер, 8 грудень 2022, 0:28

У разі продовження нанесення РФ ударів по українській інфраструктурі у Києві не виключений сценарій "апокаліпсису", заявив мер Віталій Кличко, передають Патріоти України. За його словами, жителям Києва немає необхідності евакуюватися зараз, але вони по...