
Завдяки тому, що ЗСУ застосовували спочатку для евакуації поранених вертольоти, з Маріуполя зміг вибратися і 20-річний боєць полку "Азов" Богдан Цимбал із позивним "Вог". Свою історію він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода", передають Патріоти України.
«Родини вже, напевно, немає. Сім'я залишилася в пам'яті і серці. У квартиру вистрілив танк, там одразу загинули мама, баба і дядько. Батько у процесі фільтрації потрапив до рук негідників. Коли дізналися, що він батько „азовця“, почали бити, відвезли у невідомому напрямку», — розповів воїн.
Сам Богдан воює за Україну з 18 років. Під час оборони Маріуполя командував взводом. 22 березня отримав шість куль у боях за місто.
«Щоб зайти на позицію — невелике вікно, прикрите листом металу. Я відсуваю лист, бачу автомат, відкочу, отримую кулю в кисть, плече, хребець, стегно», — розповів він. Прикинувся мертвим, бо поряд були окупанти. «Вони подивилися на шеврон і кажуть: азовець? 200-й? Добивати не доведеться», — згадує Богдан.
Евакуювали захисника 25 березня. На вертольоті забрали шістьох поранених. Богдан Цимбал продовжує служити. «Повернемо кордони, закріпимося. Війна закінчиться, коли повністю заберемо свої території», — сказав воїн.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...