Втрапив у серйозну халепу: У Польщі назвали винного в історії з розмовою Дуди з пранкерами з Росії

Глава міністерства внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський заявив, що в ситуації з розіграшем президента країни Анджея Дуди російськими пранкерами винен співробітник постійного представництва Польщі при ООН, передають Патріоти України.

За словами Камінського, зазначений співробітник за запитом канцелярії президента неправильно перевірив абонента, з яким розмовляв польський лідер. "Будуть наслідки щодо конкретної особи, яка не впоралася", – підкреслив Камінський.

На закиди депутатів польської опозиції в тому, що завдяки цій бесіді з пранкерами Польща і її президент стали "посміховиськом", міністр відповів, що польські спецслужби не контролюють переговорів президента, цим займається канцелярія глави держави. У канцелярії президента повідомили, що цим питанням зараз займаються польські спецслужби.

Просить мерів міст підтримати протести: Тихановська записала нове звернення (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:58

Світлана Тихановська закликала мерів міст на вихідних, 15-16 серпня, піти на діалог з суспільстом і узгодити мирні акції в ці дні. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тихановська в п'ятницю, 14 серпня, записала нове відеозвернення, в якому закликал...

Дивно, що не Яроша: У координатора протестів у Білорусі знайшли "візитку Бандери" (відео)

п’ятниця, 14 серпень 2020, 13:45

У Білорусі 12 серпня затримали чоловіка, якого звинувачують в координації протестів в країні. У нього нібито знайшли обкладинку для посвідчення Служби безпеки України, в якій був календарик із зображенням Степана Бандери. Відповідний сюжет вийшов на те...