Втрапив у серйозну халепу: У Польщі назвали винного в історії з розмовою Дуди з пранкерами з Росії

Глава міністерства внутрішніх справ Польщі Маріуш Камінський заявив, що в ситуації з розіграшем президента країни Анджея Дуди російськими пранкерами винен співробітник постійного представництва Польщі при ООН, передають Патріоти України.

За словами Камінського, зазначений співробітник за запитом канцелярії президента неправильно перевірив абонента, з яким розмовляв польський лідер. "Будуть наслідки щодо конкретної особи, яка не впоралася", – підкреслив Камінський.

На закиди депутатів польської опозиції в тому, що завдяки цій бесіді з пранкерами Польща і її президент стали "посміховиськом", міністр відповів, що польські спецслужби не контролюють переговорів президента, цим займається канцелярія глави держави. У канцелярії президента повідомили, що цим питанням зараз займаються польські спецслужби.

З архіву ПУ. "Страшна зброя": Терорист Захарченко пригрозив Україні "Чебурашками"

п’ятниця, 18 червень 2021, 4:00

Бойовик запевняє, що це вкрай небезпечна зброя. Ватажок терористів так званої ДНР Олександр Захарченко заявив, що бойовики "залишають за собою право" відкривати вогонь у разі загрози з боку бійців ООС під час проведення ними навчань в Азовському морі, ...

Хіти тижня. Боїться смерті та просить не видавати родичам: Донька соратника Кадирова втекла через сексуальну орієнтацію (відео)

п’ятниця, 18 червень 2021, 3:00

У Дагестані поліція забрала з кризової квартири жительку Чечні, яка втекла від сім'ї через сексуальну орієнтацію. Є інформація, що дівчина – донька соратника Рамзана Кадирова. Як розповіла дагестанська журналістка та правозахисниця Світлана Анохіна у с...