Втратив вже 12 кг: Ніколоз Саакашвілі попросив ув'язненого сина припинити голодування

Екс-президент Грузії і голова Виконавчого комітету реформ України Міхеїл Саакашвілі, який після затримання та ув'язнення у тюрмі міста Руставі оголосив голодування, сильно схуд. Як повідомляє портал «Новини — Грузія», адвокат Саакашвілі Бека Басилая заявив, що його підзахисний втратив «приблизно 12 кілограмів», зазначають Патріоти України.

«Візуально, якщо на нього подивитися, видно, що людина схудла… З кожним днем стан його здоров'я почне поступово погіршуватися, якщо вже не погіршився. Морально він бадьорий», — сказав Басилая, який відвідав екс-президента Грузії у Руставський в'язниці № 12.

Захисник стверджує, що Саакашвілі як і раніше позбавлений права на телефонні дзвінки, називаючи це обмеження з боку прокуратури «незаконним».

Напередодні адміністрація в'язниці не дозволили Міхеілу Саакашвілі побачитися з матір'ю, але у понеділок, можливо, до нього допустять рідних.

Тим часом батько екс-президента Ніколоз Саакашвілі закликав сина припинити голодування.

«Міша! Звертаюся до тебе як лікар і як батько. Справа стосується голодування, яке нічого доброго не принесе твоєму здоров'ю, тільки зашкодить», — пише він і додає, що такий крок «на певному етапі зробив свою справу в якості протесту», а тепер йому потрібно припинити акцію і набратися сил «для подальшої боротьби».

Видання зазначає, що колишній грузинський президент був заочно засуджений на батьківщині до шести років в'язниці за вчинення посадових злочинів. Не виключено, що невдовзі йому пред'являть ще одне звинувачення — у незаконному перетині державного кордону.

До речі, в Україні вже розпочато службове розслідування того, як Міхеїл Саакашвілі міг перетнути держкордон — деякі посадові особи регіонального управління Держприкордонслужби відсторонені від посад.

Хіти тижня. Кінець епохи "Слуги народу", або Пресмарафон добиває "найвеличнішого": "Європейська солідарність" обійшла у партійних рейтингах політсилу Зеленського, - КМІС

середа, 8 грудень 2021, 3:00

Партія "Європейська Солідарність" лідирує у рейтингу – такі результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного з 26 по 29 листопада, зазначають Патріоти України. Якби вибори до Верховної Ради проводилися наступної неділі, з...

Як кораблі ВМС у Чорному морі: Війська НАТО мають стояти в Україні на ротаційній основі, щоби стримувати РФ, - ексрадник президента США із питань національної безпеки

середа, 8 грудень 2021, 0:21

Сполучені Штати Америки й інші країни-члени НАТО повинні розмістити війська в Україні на ротаційній основі, щоб стримувати Росію від військових дій проти свого сусіда. Про це заявив колишній радник президента США Трампа із питань національної безпеки ...