Втретє не поїде: ЗСУ ліквідували сержанта з РФ, який повернувся на фронт після серйозного поранення

Українські військові ліквідували сержанта російської армії Олександра Чадова з Волгоградської області. Він так хотів воювати, що вирішив повернутися на фронт навіть після серйозного поранення. Про це повідомив журналіст-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України.

Чадову було 35 років, його знищили 4 серпня у Донецькій області. Цікаво, що окупант міг би відсвяткувати свій день народження, якби не повернувся на фронт — не дожив всього місяць.

Повідомляється, що Чадов з юних років цікавився військовою службою. Раніше він вже брав участь у бойових діях на території Нагірного Карабаху. Там він воював з лютого по червень 2021 року. За нібито "відмінне виконання завдань" російське командування йому навіть дало медаль.

Чадов навіть не вагався, коли з'явилась можливість поїхати вбивати українців. Своє поранення він отримав у червні 2022 року і потрапив до шпиталю, де йому, судячи з усього, було нудно лежати.

Окупант вирішив повернутись на фронт та продовжити геноцид українського народу. "Друга ходка на "Z-операцію" закінчилася летальним кінцем", – прокоментував Комахідзе. Вояку поховали лише 19 серпня у рідному Камишині Волгоградської області.


В Україні планують надати військовим право виїзду за кордон: Що відомо

четвер, 6 жовтень 2022, 6:29

В Україні триває загальна мобілізація та воєнний стан, що введені через військову агресію Росії. Мобілізації підлягають чоловіки від 18 до 60 років. Їм заборонено виїздити за кордон, окрім деяких випадків, передають Патріоти України. У Верховній Раді ...

Почалася паніка: Наступ ЗСУ змушує російську армію втікати на східному та південному фронтах, - WP

четвер, 6 жовтень 2022, 6:24

Україна прагне повернути якомога більше своїх територій до того, як РФ кине в бій сотні тисяч мобілізованих росіян. Збройні сили України прискорили контрнаступ одразу на двох фронтах - східному та південному. Окупаційні війська Росії змушені відступати...