Втричі більше за попередні дані: У Пентагоні назвали кількість американців, які постраждали від авіаудару Ірану

​Спочатку президент США Дональд Трамп запевняв, що жоден з військових не загинув та не постраждав.

У 34 американських військовослужбовців діагностували черепно-мозкові травми після ракетного удару Ірану по військових базах США в Іраку 8 січня. Про це заявив представник Пентагону Джонатон Хоффман, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

Повідомляється, що 17 поранених військових вже повернулися до служби в Іраку – 16 з них лікувалися, не залишаючи країну. Ще дев’ятеро американців проходять лікування в Німеччині. Окрім цього, вісім військових лікувалися в Німеччині, але їх доправили до США за додатковою меддопомогою.

Спочатку президент США Дональд Трамп запевняв, що жоден з військових не загинув та не постраждав під час авіаудару. Згодом речник Центрального командування США Білл Урбан повідомляв, що під час ракетного удару Ірану по американських базах в Іраку контузії отримали 11 військових.

Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі Трампа попросили пояснити невідповідність між його заявою та цифрами, названими в Центральному командуванні. Президент США заявив, що не вважає травми серйозними. "Ні, я чув, що вони мали головний біль і кілька інших скарг, але я б сказав (і я можу повідомити), що це не дуже серйозно", - відповів Трамп.

У "чорному списку" гучні прізвища: Зеленський розкрив подробиці нових санкцій РНБО проти Росії

субота, 1 жовтень 2022, 6:30

На засіданні Ради національної безпеки і оборони ухвалено рішення про запровадження санкцій проти російських фізичних і юридичних осіб. Про це президент Володимир Зеленський сказав у вечірньому зверненні до українського народу, передають Патріоти Украї...

Загроза розколу НАТО: Жданов сказав, які країни можуть виступити категорично проти прийому України

субота, 1 жовтень 2022, 6:26

Через те, що Україна подала заявку на вступ до Організації Північноатлантичного договору (НАТО) в прискореному порядку можливий розкол самого Альянсу, передають Патріоти України. Категорично проти прийому України в НАТО може виступити Угорщина, розпові...