Втричі більше за попередні дані: У Пентагоні назвали кількість американців, які постраждали від авіаудару Ірану

​Спочатку президент США Дональд Трамп запевняв, що жоден з військових не загинув та не постраждав.

У 34 американських військовослужбовців діагностували черепно-мозкові травми після ракетного удару Ірану по військових базах США в Іраку 8 січня. Про це заявив представник Пентагону Джонатон Хоффман, передають Патріоти України із посиланням на CNN.

Повідомляється, що 17 поранених військових вже повернулися до служби в Іраку – 16 з них лікувалися, не залишаючи країну. Ще дев’ятеро американців проходять лікування в Німеччині. Окрім цього, вісім військових лікувалися в Німеччині, але їх доправили до США за додатковою меддопомогою.

Спочатку президент США Дональд Трамп запевняв, що жоден з військових не загинув та не постраждав під час авіаудару. Згодом речник Центрального командування США Білл Урбан повідомляв, що під час ракетного удару Ірану по американських базах в Іраку контузії отримали 11 військових.

Під час Всесвітнього економічного форуму в Давосі Трампа попросили пояснити невідповідність між його заявою та цифрами, названими в Центральному командуванні. Президент США заявив, що не вважає травми серйозними. "Ні, я чув, що вони мали головний біль і кілька інших скарг, але я б сказав (і я можу повідомити), що це не дуже серйозно", - відповів Трамп.

Ще крок до "кривавої бані": У Гомелі під час розгону протесту у Лукашенка відкрили автоматну пальбу

неділя, 27 вересень 2020, 21:24

Карателі застосовують проти народу все більш жорсткі заходи, намагаючись збити протест. Однак їх жорстокість не встигає за ростом народного гніву. Пекельні перегони "хто кого пересилить" тривають. У Гомелі під час розгону акції протесту силовики застос...

«Війна за воду для Криму скасовується... Україна готується до звільнення силовим шляхом»: Експерти України, Росії, США підсумовують «Об’єднані зусилля-2020»

неділя, 27 вересень 2020, 21:12

«Війна за воду для Криму скасовується... Україна готується до звільнення територій силовим шляхом»: Експерти підсумовують маневри «Об’єднані зусилля-2020». Завершились військові навчання України та країн-учасниць НАТО «Об’єднані зусилля-2020», які трив...