Вулицями Бєлгорода бродять п'яні окупанти, які втекли з України, - британський журналіст

У російському Бєлгороді, розташованому недалеко від кордону з Україною, повно путінських військових, які втекли від контрнаступу ЗСУ. Про це йдеться у матеріалі британського журналіста Ендрю Рота з The Guardian, передають Патріоти України.

"У Бєлгороді, на півдні Росії, всього за милі від кордону з Україною ігнорувати війну стало неможливо. Кілька разів на день над головою гримить ППО. На кордоні російські та українські військові стоять у полі зору один одного", – пише журналіст.

Репортер повідомляє про російських військових, які "бродять вулицями Бєлгорода". "Російські солдати з Осетії ввечері бродять незнайомими вулицями повз Спасо-Преображенський собор. Вони невпевнено стоять на ногах, здається, п'яні або стомлені. І шукають, де поїсти", - розповідає Рот.

Російські окупанти, яких зустрів журналіст, з лютого воювали проти України і дислокувалися в селі Великі Проходи, на північ від Харкова.

Як може розгортатися новий наступ Росії на Україну - аналіз від The Telegraph

понеділок, 6 лютий 2023, 2:00

Готуючись до нового наступу на Україну напередодні річниці вторгнення, російські війська можуть розглядати кілька варіантів. Про це йдеться у матеріалі видання The Telegraph, передають Патріоти України. Автори статті вказують, що серед багатьох людей ...

Слуга народу" голосуватиме: Буданов замість Резнікова, Резніков замість Рябікіна - Арахамія

понеділок, 6 лютий 2023, 0:13

Фракція "Слуга народу" проголосує за звільнення міністра оборони Олексія Резнікова і міністра з питань стратегічних галузей промисловості Павла Рябікіна. . "Пройшло закрите засідання фракції "Слуга народу". Без деталей: . МОУ і Мінстратегпром зві...