Вусатий диктатор шаленіє: Білорусь висилає посла Латвії

Влада Білорусі запропонували послу Латвії Ейнарсу Семанісу покинути країну протягом 24 годин, повідомляють Патріоти України з посиланням на Telegram-канал «Наша Нива».

Крім посла, Білорусь висилає все посольство, за винятком одного технічного співробітника.

Причиною дипломатичного скандалу став інцидент з прапорами. Раніше в Ризі глава латвійського МЗС та мер столиці зняли державний прапор Білорусі, як учасника ЧС з хокею, та замінили його на біло-червоно-білий.

За словами латвійського посла, це був протест у зв'язку з інцидентом, який був 23 травня в Білорусі у зв'язку з примусовою посадкою літака й утримуванням літака протягом 7 годин.

Він також додав, що Латвія закликає до міжнародного розслідування цього випадку.

Нагадаємо, після інциденту із затриманням в Білорусі одного з колишніх головних редакторів Telegram-каналу NEXTA Романа Протасевича, декілька авіакомпаній почали облітати стороною Білорусь. Вони проклали маршрути своїх літаків над Литвою, Польщею та над Росією.

А в США закликали закрити небо над Білоруссю, в тому числі заборонити польоти в країну та з неї.

Пів тонни спирту та бензину на 9 млн грн: Верховну Раду готують до початку роботи після канікул

вівторок, 3 серпень 2021, 7:30

Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до повернення народних обранців в стіни парламенту. Поки народні обранці набираються сил у відпустці, Управління справами Апарату Верховної Ради щосили готується до їхнього повернення в стіни ...

У США пророкують людству неконтрольовану ядерну війну

вівторок, 3 серпень 2021, 6:50

Зростаюча сьогодні ядерна гонка озброєнь між великими державами здатна перерости в ще більш масштабне суперництво. На сьогоднішній день немає настільки масштабної гонки озброєнь, яка була за часів холодної війни, проте новий виток ядерного суперництва...