"Вважає мільйони людей "мудачьем": Путініст Міхалков накинувся з критикою на Макаревича

Російський режисер Микита Михалков продовжує "сипати" колючі висловлювання на адресу тих, хто не згоден з кровожерливою політикою лідера країни-агресора Володимира Путіна. Цього разу в ефірі своєї програми "Бесогон" він дорікнув Андрію Макаревичу, лідеру рок-гурту "Машина времени". Музикант з перших днів засуджує війну, яку РФ розв'язала в Україні, зазначають Патріоти України.

Міхалков згадав слова Макаревича на адресу тих, хто "нападає" на російських зірок, які виїхали за кордон. Тоді музикант назвав критикуючих "мудачьем". "А ось ці люди, що вийшли до нас на " Безсмертний полк" 9 травня з портретами воїнів. Це мільйони і мільйони людей, і вони одним фактів участі в акції доводять, що солідарні з тією боротьбою, яку веде наша країна. У мене питання: "Це ось їх ви, пане Макаревич, вважаєте "мудачьем"?", - сказав Михалков.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...