"Вважаю подібні серіали інформаційною диверсією проти Держави Україна": Ярош виступив проти "Сватів"

Радник головнокомандувача ЗСУ, командувач Української добровольчої армії (УДА) Дмитро Ярош виступив проти серіалів, до створення яких причетна Росія. Із заявою він виступив на своєму акаунті у Facebook ввечері 29 грудня, передають Патріоти України.

"Вважаю спільні російсько-українські серіали інформаційною диверсією проти Держави Україна... Імперська, антидержавна по суті серіальна вакханалія має бути припинена", – написав Ярош.

Він уточнив, що має на увазі, зокрема, серіал "Свати", створений студією "Квартал 95" президента України Володимира Зеленського. Командувач УДА закликав до заборони подібних серіалів, назвавши їх "ФСБшним вкиданням". Виступив Ярош також за заборону гастролей українських артистів у Росії. Він вважає, що виступи на території країни-агресора мають кваліфікуватися як держзрада. “Все, що діє на шкоду державі, має бути знешкоджено. Тому що у нас війна за незалежність”, – констатував командувач УДА.

Французькі "колісні танки" AMX-10RC вже відстоюють незалежність Україні. Перші відео

четвер, 30 березень 2023, 4:00

Як працюють французькі "колісні танки" AMX-10RC на полі бою в Україні – такі перші відео оприлюднили у мережі. Панцерники прибули до країни ще 16 березня, про це раніше заявляв міністр оборони Франції. Йдеться про партію з 14 одиниць. Згодом до Україні...

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...