"Вважаю Путіна ворогом України": На Закарпатті чоловік спалив свій російський паспорт (відео)

Громадяни Росії, які мешкають в Україні, продовжують "флешмоб" зі спаленням своїх паспортів. Не став винятком і 36-річний мешканець Закарпаття. Чоловік на знак протесту проти війни, яку Росія розпочала 24 лютого, розірвав і спалив документ. Про це повідомило Державне бюро розслідувань, передають Патріоти України.

"З гордістю рву свій паспорт і з гордістю відмовляюся від російського громадянства. Вважаю, що Путін вчиняє зло. Цією війною вбиває дітей і мирних мешканців. Вважаю Путіна ворогом України та всього світу", - сказав чоловік.

Росіянин за фахом художник-ілюстратор. Одружений на українці. Він мешкає на Закарпатті вже п'ять років. За його словами, протягом життя в Україні "жодного разу не стикався з проявами нацизму і не зазнавав жодних утисків".

Слід зауважити, що ДБР продовжує системну перевірку громадян РФ, які перебувають в Україні, щодо можливої причетності до диверсійно-розвідувальних груп.

Війська РФ можуть піти в наступ на північному сході від Харкова або з півдня Запоріжжя: Данілов оцінив загрози

середа, 8 лютий 2023, 9:56

Війська країни-агресора РФ мають на меті повне захоплення Донецької та Луганської областей. Однак вони можуть піти в атаку на Харківщині та Запоріжжі. ЗСУ готові до таких сценаріїв - наскільки окупантам вдасться добитися своїх цілей, залежить від дій у...

Росія не має бойової потужності для масштабного наступу в "нереалістичні терміни", - ISW

середа, 8 лютий 2023, 9:40

Військові аналітики в американського Інституту вивчення війни (ISW) прийшли до висновку, що російські війська готують наступ в Україні, для якого їм бракує бойової потужності. . Міністр оборони Росії Сергій Шойгу провів пресконференцію про стан війни...