"Вважаю себе українцем": Син Фрідмана образився на санкції РНБО проти себе (відео)

22-річний син Михайла Фрідмана Олександр Ожельський назвав несправедливими санкції, які запровадили щодо нього, оскільки він покинув РФ 24 лютого, брав участь у проукраїнських мітингах і вважає себе українцем. Про це стало відомо із відеозвернення Ожельського в Youtube, передають Патріоти України.

"Не можу повірити, що єдина причина цих санкцій – мій зв'язок з іншою людиною. Я вважаю себе українцем. У мене там рідні, я звик їздити туди. Не вірю, що зараз не можу робити це. Я вважаю, що це настільки несправедливо, наскільки це взагалі можливо. Я сподіваюся, що світ мене почує".

Ожельський стверджує, що з першого дня повномасштабного вторгнення Росії в Україну виступав проти війни, ходив на протести на підтримку України і не приховував своєї проукраїнської позиції в соціальних мережах. Він підкреслив, що більше не планує повертатися в РФ, оскільки "цінує свободу".

"Я не розумію, чому це відбувається і чому все, що я зробив до цього моменту, під загрозою через купку бюрократів", – сказав він, додавши, що зараз живе в орендованій квартирі в Дубаї.

Він вважає, що санкції мають бути скасовані.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...