
Російські загарбники збирають підписи мешканців окупованого Енергодару для введення в оману представників Міжнародного агентства з атомної енергії. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації при Раді з національної безпеки і оборони України в Telegram, передають Патріоти України.
"Ворог створив дезінформаційний лист представникам МАГАТЕ і збирає підписи населення Енергодара", - йдеться у повідомленні.
Зокрема, окупанти продовжують розвивати дезінформаційну кампанію щодо обстрілів ЗАЕС нібито українськими військовими. "Зараз ворог збирає підписи населення Енергодара під заявою, в якій вимагають припинити обстріл атомної станції нібито силами ЗСУ. Це маніпуляція, мета якої введення в оману внутрішнього населення тимчасово окупованих територій, а також інспекції МАГАТЕ", - наголошується у повідомленні.
При цьому, російські окупанти катують працівників ЗАЕС, щоб змусити їх нічого не розповідати інспекторам МАГАТЕ про ризики для нормальної роботи станції. "Таким чином рашисти штучно створюють умови, щоб МАГАТЕ зробило потрібні їм висновки, а у всіх проблемах звинуватило Україну!", - йдеться у повідомленні.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою