"Ви бачите останні зміни": Захід критично підвищує ставки у боротьбі з путінською Росією, - Клімкін

Країни Заходу наразі суттєво посилюють санкції проти країни-терориста Росії та критично підвищують ставки, щоб завдати економіці РФ якнайбільшого економічного удару. На Заході розуміють, що глава Кремля Володимир Путін не повинен перемогти у війні проти України, але там ще не виробили спільну стратегію перезавантаження РФ. Тиск на Росію може набути нової якості. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю "Обозревателю" висловив міністр закордонних справ України в 2014-2019 роках Павло Клімкін, передають Патріоти України.

"Є спільне бачення і спільний консенсус, що Путіну не можна дати перемогти, оскільки його перемога означатиме перемогу проти Заходу як такого і світу, де домінують абсолютно інші цінності. Перемога Путіна вплинула б на історію всього століття, а можливо, й більше, без жодних перебільшень", – наголосив дипломат.

За його оцінками, на Заході є консенсус щодо того, що тиск на Росію необхідно суттєво посилювати. "У Заходу точно є розуміння, що потрібно піднімати ставки. Ви бачите останні зміни – подальше підняття ставок по енергоносіях. Останні розрахунки показують, що Росія втрачає 150-170 мільйонів доларів щодня, а з 5 лютого, коли буде запроваджено ембарго ще й на нафтопродукти, Росія втрачатиме близько 250 мільйонів доларів щодня", – нагадав він.

"Зараз також розглядається можливість запровадження санкцій на аграрний сектор Росії, що також є абсолютно критичним. Це також було причиною тривалої "наркотичної" залежності Заходу від Росії. Є фундаментальне підняття ставок по озброєннях, по енергетичному і атомному сектору. Буде підняття ставок і по технологічному сектору", – додав Клімкін. Він зауважив, що для більшого ефекту від санкцій необхідно також закрити усі "шпарини", через які низка країн може обходити запроваджені проти Росії санкції. "Якщо все це відбудеться, безумовно, це буде нова якість тиску на Росію", – переконаний дипломат.

Окупанти змінюють напрямки своїх ударів: Представник ГУР Міноборони розповів, що стає головною ціллю для атак

середа, 22 березень 2023, 23:52

Ворог переорієнтовує напрямки для завдавання ракетних ударів по Україні. Енергетична інфраструктура залишиться під прицілом. Водночас головною ціллю стають військові об'єкти, а також концентрація військ ЗСУ і логістика. Про це в інтерв'ю розповів засту...

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...