"Ви бачите останні зміни": Захід критично підвищує ставки у боротьбі з путінською Росією, - Клімкін

Країни Заходу наразі суттєво посилюють санкції проти країни-терориста Росії та критично підвищують ставки, щоб завдати економіці РФ якнайбільшого економічного удару. На Заході розуміють, що глава Кремля Володимир Путін не повинен перемогти у війні проти України, але там ще не виробили спільну стратегію перезавантаження РФ. Тиск на Росію може набути нової якості. Таку думку в ексклюзивному інтерв’ю "Обозревателю" висловив міністр закордонних справ України в 2014-2019 роках Павло Клімкін, передають Патріоти України.

"Є спільне бачення і спільний консенсус, що Путіну не можна дати перемогти, оскільки його перемога означатиме перемогу проти Заходу як такого і світу, де домінують абсолютно інші цінності. Перемога Путіна вплинула б на історію всього століття, а можливо, й більше, без жодних перебільшень", – наголосив дипломат.

За його оцінками, на Заході є консенсус щодо того, що тиск на Росію необхідно суттєво посилювати. "У Заходу точно є розуміння, що потрібно піднімати ставки. Ви бачите останні зміни – подальше підняття ставок по енергоносіях. Останні розрахунки показують, що Росія втрачає 150-170 мільйонів доларів щодня, а з 5 лютого, коли буде запроваджено ембарго ще й на нафтопродукти, Росія втрачатиме близько 250 мільйонів доларів щодня", – нагадав він.

"Зараз також розглядається можливість запровадження санкцій на аграрний сектор Росії, що також є абсолютно критичним. Це також було причиною тривалої "наркотичної" залежності Заходу від Росії. Є фундаментальне підняття ставок по озброєннях, по енергетичному і атомному сектору. Буде підняття ставок і по технологічному сектору", – додав Клімкін. Він зауважив, що для більшого ефекту від санкцій необхідно також закрити усі "шпарини", через які низка країн може обходити запроваджені проти Росії санкції. "Якщо все це відбудеться, безумовно, це буде нова якість тиску на Росію", – переконаний дипломат.

"FPV-дрон в дії!": Тероборона із Закарпаття знищила ворожий спостережний комплекс "Муром-М" (відео)

четвер, 28 вересень 2023, 8:21

Українські захисники нанесли чергові втрати армії-країни-агресорки Росіх. Бійці 101-ї окремої бригади територіальної оборони знищили російський спостережний комплекс "Муром-М". Вони зробили це за допомогою FPV-дрона. Ролик пресслужба бригади опублікува...

У жовтні Росія може домовитися з Іраном про передачу ракет. Аналітики ISW пояснили до чого тут ООН

четвер, 28 вересень 2023, 8:12

РФ незаконно перебуваючи в Радбезі ООН скористається правом вето, щоб допомогти своєму стратегічному тепер союзнику. Іран може домовитись з Росією про передачу ракет після закінчення дії резолюції Ради безпеки ООН 2231, що забороняє йому такі угоди, 18...