
Очільник Державної думи РФ В'ячеслав Володін заявив, що Польща нібито має розрахуватися з Росією за те, що радянська армія звільнила її від німецьких окупантів. Свою заяву він опублікував у Телеграм, передають Патріоти України.
Політик заявив, що третина нинішніх польських територій являють собою райони з розвиненою інфраструктурою, промисловими підприємствами, а також багаті на природні ресурси нібито "завдяки" РФ.
Також Володін видав, що після Другої світової війни радянський народ "витратив на відновлення та розвиток Польщі за сьогоднішніми оцінками понад 750 млрд доларів".
Раніше В'ячеслав Володін закликав "притягнути до відповідальності" президента Польщі Анджея Дуду за слова, що Росія має виплатити репарації за Другу світову війну. У Дуди та в МЗС Польщі заявили, що не будуть на це реагувати.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...