
Очільник Державної думи РФ В'ячеслав Володін заявив, що Польща нібито має розрахуватися з Росією за те, що радянська армія звільнила її від німецьких окупантів. Свою заяву він опублікував у Телеграм, передають Патріоти України.
Політик заявив, що третина нинішніх польських територій являють собою райони з розвиненою інфраструктурою, промисловими підприємствами, а також багаті на природні ресурси нібито "завдяки" РФ.
Також Володін видав, що після Другої світової війни радянський народ "витратив на відновлення та розвиток Польщі за сьогоднішніми оцінками понад 750 млрд доларів".
Раніше В'ячеслав Володін закликав "притягнути до відповідальності" президента Польщі Анджея Дуду за слова, що Росія має виплатити репарації за Другу світову війну. У Дуди та в МЗС Польщі заявили, що не будуть на це реагувати.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...