
Очільник Державної думи РФ В'ячеслав Володін заявив, що Польща нібито має розрахуватися з Росією за те, що радянська армія звільнила її від німецьких окупантів. Свою заяву він опублікував у Телеграм, передають Патріоти України.
Політик заявив, що третина нинішніх польських територій являють собою райони з розвиненою інфраструктурою, промисловими підприємствами, а також багаті на природні ресурси нібито "завдяки" РФ.
Також Володін видав, що після Другої світової війни радянський народ "витратив на відновлення та розвиток Польщі за сьогоднішніми оцінками понад 750 млрд доларів".
Раніше В'ячеслав Володін закликав "притягнути до відповідальності" президента Польщі Анджея Дуду за слова, що Росія має виплатити репарації за Другу світову війну. У Дуди та в МЗС Польщі заявили, що не будуть на це реагувати.
Олександр Лукашенко здійснив неанонсований візит до Росії, де зустрівся з Володимиром Путіним у його резиденції на Валдаї. Зустріч відбулася наступного дня після заяви білоруського лідера про небажання втягувати Білорусь у війну проти України, передают...
Аналітики вважають, що ступень прокремлівської резистенції одіозного лідера Словаччини в силу геополітичних та економічних чинників на порядок менший ніж у відставного наразі Орбана... Попереду черговий торг, де Фіцо спробує знов продати себе подороже