"Ви, бл..дь, докатаєтеся, бл..дь": ГУР перехопило скарги окупантів на відправку у "м’ясні" штурми (відео)

Російські військові скаржаться на своє командування, яке відправляє їх у "м'ясні" штурми, передають Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки.

У перехопленні чути розмову двох окупантів. Один з яких розпитує де перебуває інший. З його слів стає зрозуміло, що росіян пішов у "самоволку". На це перший починає йому погрожувати тим, що їх викриє командування та відправить у "м'ясний штурм".

"Ви, бл..дь, докатаєтеся, бл..дь, Дімоне. Ти просто не розумієш. Приймуть, нах..й, і командир просто, нах..й, скаже - нах..й, у штурм! Буде весело, так", - каже росіянин.

Варто нагадати, що "м'ясні штурми" - досить популярні у російській армії. Таким чином окупанти намагаються прорватись на позиції ЗСУ, не шкодуючи свого життя.

От і все? У США несподівано звільняють генерала, який координував підтримку України

середа, 24 червень 2026, 9:57

Пентагон достроково усуває з посади генерала Крістофера Донаг’ю, який очолював американські сухопутні війська в Європі та Африці та був одним із перших високопоставлених офіцерів США, залучених до координації допомоги Україні після початку повномасштаб...