
Російські військові скаржаться на своє командування, яке відправляє їх у "м'ясні" штурми, передають Патріоти України з посиланням на Головне управління розвідки.
У перехопленні чути розмову двох окупантів. Один з яких розпитує де перебуває інший. З його слів стає зрозуміло, що росіян пішов у "самоволку". На це перший починає йому погрожувати тим, що їх викриє командування та відправить у "м'ясний штурм".
"Ви, бл..дь, докатаєтеся, бл..дь, Дімоне. Ти просто не розумієш. Приймуть, нах..й, і командир просто, нах..й, скаже - нах..й, у штурм! Буде весело, так", - каже росіянин.
Варто нагадати, що "м'ясні штурми" - досить популярні у російській армії. Таким чином окупанти намагаються прорватись на позиції ЗСУ, не шкодуючи свого життя.
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...