"Ви ГеббельсТБ!": Гончаренко жорстко поставив на місце пропага***на Путіна в ПАРЄ (відео)

Народний депутат України від "Європейської солідарності", член української делегації в ПАРЄ Олексій Гончаренко знову вступив у публічну суперечку з російським пропагандистом. Так, політик жорстко зчепився в кулуарах Ради Європи з рупором Кремля Михайлом Акіченком. Відео словесної сутички з'явилося на Telegram-каналі Pavlovsky News, передають Патріоти України.

Вона почалася з того, що Гончаренко пообіцяв оскаржити повноваження російської делегації в ПАРЄ, оскільки Росія брутально порушила всі її принципи, правила і норми. Після цього пропагандист уїдливо запитав у парламентарія, чому Україна вирішила припинити бойкот участі в сесіях ПАРЄ і повернутися до засідань. Однак Гончаренко тут же вгамував росіянина.

"Українська делегація обіцяла бойкот літньої сесії. А більше вона нічого не обіцяла. У жовтні ми не направили свою делегацію сюди, тому що, дійсно, на 70-річчі ПАРЄ разом з делегацією країни-агресорки, яка вбиває людей, анексує чужі території й порушує права людини як у своїй країні, так і у всіх інших, робити було нічого. Ну а далі треба все одно продовжувати працювати. Не можна ж покинути цей майданчик, щоб тут тільки ви і всілякі слуцькі-толсті вели пропаганду", – сказав Гончаренко.

У відповідь пропагандист огризнувся старим фейком про те, що Україна нібито сама обстрілює і вбиває власних громадян на Донбасі, але і тут нарвався на жорстку відповідь.

"Українці не стріляли по Донбасу. Донбас – це українська територія. Якщо ви не знаєте, хто там був, то ми вам повідомимо. А скажіть тільки, де Скабєєва? Що ж ви один без ваших? Ви нудний, вона веселіша, ніж ви", – потролив нардеп путінського пропагандиста.

В кінці той вирішив дошкулити Гоначаренку, поставивши запитання про нібито співпрацю українських націоналістів з нацистською Німеччиною і пославшись на ЦРУ. Але український нардеп перетворив випад пропагандиста на привід пожартувати над країною-окупанткою.

"Дуже приємно, що "Росія 1" вже посилається на ЦРУ. Скоро ви будете посилатися на СБУ. Сьогоднішні нацисти – це Російська Федерація і Путін! Ви – сьогоднішні гітлерівці і фашисти! Ви вбиваєте людей в Африці, на Близькому Сході, у Східній Європі, в тому числі, на жаль, в Україні. Ви – ГеббельсТБ, ви найкласичніші пропагандисти! Можете піти і отримати свій пиріжок, премію у 300 рублів за те, що ви – юди!" – приборкав рупора Кремля Гончаренко.

Сателіти як ринок збуту для відсталого ВПК недоімперії Путіна: Сербія отримала першу партію нових російських комплексів "Панцирь-С1", котрі так не дружать з "кривизной Земи"

неділя, 23 лютий 2020, 19:44

Комівояжером, що наполегливо нав'язував "не имеющий аналогов в мире" зенітний ракетно-гарматний комплекс, котрий декласувала авіація Ізраїлю разом з "кривизной Земли", виступив особисто Путін, нахабно брешучи про його видатні спроможності. Сербія отрим...

Масова бійка у центрі Львова: Постраждали поліцейські

неділя, 23 лютий 2020, 19:29

В ніч на 23 лютого у центрі Львова сталася масова бійка, внаслідок якої тілесні ушкодження отримали двоє патрульних поліцейських, повідомляють Патріоти України з посиланням на відділ комунікації поліції Львівської області . Повідомлення про масову б...