"Ви краще допоможіть зброєю": У ЗСУ відповіли Воллесу на його "корисну пораду"

Україна сама вирішить, кого призивати на війну. Натомість партнерам краще допомогти нам зі зброєю. Про це в ефірі телемарафону сказав голова ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко, передають Патріоти України.

"Кого призвати, ми вирішимо самі, а ви нам допоможіть більше зброєю, технічними засобами. А яку вікові категорію, ми вирішимо більш самі з урахуванням наших соціальних зрізів, наших можливостей потенційних. І це знає насправді найкраще наша Ставка головнокомандувача, Генеральний штаб", – підкреслив він.

Сьогодні воюють усі вікові категорії

Наразі розглядається законопроєкт про те, щоб скоротити вік військовозобов’язаних з 25 років, але президент його ще не підписав. Тимочко впевнений, що в нього є для цього причини й мотиви.

Як наголошує голова ради резервістів, ми маємо враховувати той момент, що генофонд в будь-якому випадку потрібно зберігати.

"З іншого боку, якщо на це оглядатися, то можна втратити цілу державу. Вікові категорії в нас воюють абсолютно всі ті, хто добровільно прийшли – і в 19, і в 20 років, за згодою батьків", – підсумував Іван Тимочко.


Росія "сильнішає" через війну в Україні, а "500-річне панування Заходу "добігає кінця", – Лавров

понеділок, 11 грудень 2023, 8:24

Недоімперія робить надзусилля, щоб переконати світ у необхідності поступок Москві, щоб уникнути краху на обраному Путіним кривавому шляху. Росія стала сильнішою в результаті "конфлікту" в Україні - так само, як вона стала сильнішою, здобувши перемогу н...

На концерті Кобзона знов аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 11 грудня

понеділок, 11 грудень 2023, 7:58

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 11.12.23 орієнтовно склали: