
Президент України Володимир Зеленський привітав українців із настанням "справжньої" зими і викликав негативну реакцію користувачів мережі. На своїй сторінці у Facebook він опублікував фотографію з вікна Офісу президента на Банковій, на якій видно засніжену вулицю, повідомляють Патріоти України.
"Банкова. Нарешті зима. 14 січня. Тепер точно – з Новим роком", – ідеться у підписі під знімком.

Це викликало негативну реакцію українців, які пригадали йому відпочинок у Буковелі; відсутність в Україні вакцини від коронавірусу, коли в багатьох країнах, зокрема й сусідніх, вакцинація вже почалася; а також підвищення тарифів на комунальні послуги.





Також відреагував і політтехнолог Тарас Березовець. "Володимире Олександровичу, біда, народ збунтувався проти тарифів на газ ... - Володимире Олександровичу, тут Штати санкції проти Дубінського ввели... - Володимире Олександровичу, тут із вакциною в країні ср*ка ... - Ой, та що ви про нудне, подивіться, який сніг випав. Гайда на ковзанах кататися!" – з іронією зазначив він.

Водночас деякі з користувачів мережі заступилися за главу держави.

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...