
Росіянин у Німеччині влаштував істерику, коли побачив на трасі американські БМП М2А2 Bradley на транспортерах. Фанат Кремля почав активно лаятися, ображати жителів країн, які допомагають Україні, і заявив: він "просто зараз" би вдарив по військовій техніці з артилерії, передають Патріоти України
Відповідний ролик оприлюднив пропагандистський Telegram-канал, похвалившись, що на відео "реакція їхнього фоловера". Заявляється, що кадри знято на трасі біля Дрездена.
Бойові машини піхоти росіянин назвав "старими у**анськими танками". "Ви куди це везете?" – запитав він. "Ось зараз би ї**нув прямо по них артилерією такою, щоб вони ох**ли", – пригрозив диванний воїн. Далі "дісталося" полякам, яких фанат РФ образливо обізвав.
Обережно, нецензурна лексика! 18+!
Як повідом
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...