"Ви пам'ятник, ним і залишайтеся": Мер Філатов різко звернувся до Кравчука

Борис Філатов порадив першому президенту не втручатися в "дрібні" історії.

Мер Дніпра Борис Філатов назвав першого президента України Леоніда Кравчука пам'ятником і "українським Вашингтоном". Таку заяву він зробив в прямому ефірі "Свободи слова з Савіком Шустером" у відповідь на звернення Кравчука до чинного глави держави Володимира Зеленського, передають Патріоти України.

У ньому Кравчук закликав Зеленського зупинити "беспрєдєл" мера Черкас, який послабив карантин в області. Філатов порадив першому президенту не втручатися в "дрібні" історії і назвав його пам'ятником.

"Я хотів порадити шановному Леоніду Макаровичу не використовувати слово "бєспрєдєл", тому що воно прийшло до нас із кримінального жаргону. По-друге, я хотів би порадити шановному Леоніду Макаровичу залишатися нашим українським Вашингтоном і в історії, які відбувалися навколо мера Черкас та інші дрібні історії, не втручатися. Тому що він пам'ятник, йому потрібно їм залишатися, а не бути флюгером залежно від того, який у нас порядок денний", – заявив Філатов.

У відповідь перший президент сказав, що "залишиться Кравчуком, а Вашингтоном не буде", так само як і пам'ятником за життя.

Темпи утилізації живої сили та артилерії підскочили: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 3 червня

субота, 3 червень 2023, 8:05

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 03.06.23 складають:

"Герасимов і Шойгу вишукують можливості": Ексдиректор ЦРУ вказав на вразливість РФ і оцінив шанси України на успіх у контрнаступі

субота, 3 червень 2023, 7:48

Українська армія під час майбутнього контрнаступу матиме значну перевагу над незлагодженими російськими силами. Командування РФ зараз шукає можливості для здобуття хоча б найменших перемог. Про це у коментарі "Укрінформу" заявив екскерівник Центральног...