Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов закликав не спекулювати на темі контрнаступу Збройних сил України. Він зазначив, що інформацією про плани наших військ володіє обмежене коло осіб, тому ніхто точно не скаже, де і як ЗСУ знищуватимуть ворога.
Що стосується однієї з найгарячіших точок фронту – міста Бахмут, Данілов заявив, що українські військові тримають оборону і не збираються відступати. Про це секретар РНБО розповів у ефірі національного телемарафону.
За його словами, майбутній контрнаступ ЗСУ багато в чому залежить від темпів та обсягів постачання озброєння. Данілов зазначив, що Україна розробляє свій план з деокупації території, і коли настане слушний час, усі українці побачать результати на власні очі.
"Ми розуміємо, що якщо найближчим часом у такий самий спосіб, такими самими темпами відбуватимуться постачання зброї, то у нас є свій план, про який на сьогодні невідомо нікому. Коли починають розповідати про цей так званий великий контрнаступ, майте на увазі, що інформацією про цей контрнаступ володіє дуже обмежене коло осіб. Коли і як – ви побачите на власні очі", – сказав Данілов.
Також секретар РНБО наголосив, що місто Бахмут Донецької області є важливим стратегічним пунктом для української армії. Він додав, що військові акцентують на тому, що з цієї ділянки фронту ніхто не має наміру відступати.
"З 1 серпня 2022 року наші війська обороняють Бахмут. Для нас це важливий стратегічний пункт, і на цьому неодноразово акцентувалося. Коли йдеться про те, що треба здати, потрібно відійти, якщо ми так будемо робити, то можемо дуже швидко відійти до наших західних кордонів. На ставці головнокомандувача під керівництвом президента щоразу порушується тема Бахмута, є питання до військових про стратегію на цьому напрямку, і щоразу військові відповідають, що цю ділянку фронту потрібно обов'язково утримати, щоб решта ділянок фронту не посипалася, і щоб ми могли підготуватися", – сказав Данілов.
На ескалацію у війні проти України російського диктатора Володимира Путіна штовхають двоє представників його близького оточення. Йдеться про першого заступника голови адміністрації президента РФ Сергія Кірієнка та колишнього секретаря російського Радбе...
Відправлення солдатів з КНДР у Росію є певною навчально-тренувальною місією: війська Північної Кореї не мають досвіду ведення бойових дій, а тут Пхеньяну видалася можливість оцінити рівень своєї армії у бойових умовах та навчити їх. Натомість Росія отр...