"Ви просто брехуха!": Гончаренко та Савченко посварилися в ефірі (відео)

Нардеп від "ЄС" заявив, що екс-депутатка не відповідає прямо на питання, а цитує набір певних гасел.

Народний депутат від "Європейської солідарності" Олексій Гончаренко звинуватив колишню народну депутатку Надію Савченко у брехні під час суперечки в прямому ефірі. Перепалка між Гончаренком і Савченко трапилася в програмі "Все по бєспрєдєлу" на Апостроф TV, передають Патріоти України.

Гості обговорювали російську агресію, анексію Криму й корупцію в політичних колах. Звертаючись до Савченко, Гончаренко заявив, що вона жодного разу не сказала правду. "Ви сказали стільки дурниць за цей ефір і стільки брехні, що ви просто брехуха. Я вам відповідав на все, що ви говорили – про Крим, про мене, про дати. Ви жодного разу не сказали правду, у вас просто набір гасел якихось", – заявив Гончаренко.

Перебиваючи нардепа, Савченко заявила, що народ України перевірить статки політиків, їхні машини, маєтки та землі. "Перевірять вас, ваші машини, Порошенка статок і т. ін.", – заявила Савченко.

Після цього Гончаренко заявив, що народ України дає оцінку політикам на виборах. "Рік тому ми всі пішли на вибори. Я набрав 20 тисяч голосів на виборах, а пані Надія – 8... Кращої оцінки, ніж вам дав народ, дати неможливо", – сказав Гончаренко.

Джерело: Апостроф

"Нам потрібна суверенна Україна": Орбан зробив нетипову для себе заяву

неділя, 27 листопад 2022, 13:52

Під час конгресу Міжнародного об'єднання християнських демократів прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан зробив нетипову для нього заяву, сказавши, що, аби Росія не становила загрози безпеці Європи, потрібно, аби Україна була суверенною. Про це повідомл...

"Марш за мир та нейтралітет": У Болгарії влаштували протести проти військової допомоги Україні

неділя, 27 листопад 2022, 13:42

У кількох містах Болгарії 26 листопада пройшли протести проти рішення парламенту країни надавати Україні військову допомогу. Мітингувальники закликали не підтримувати жодну зі сторін у війні, яку розв’язала РФ. Про це повідомляє News.bg, передають Пат...