"Ви разом з Україною користуєтеся багатствами РФ": Жириновський відповів Лукашенку на його заяву про "можливість визнання Криму російським"

Російський політик Володимир Жириновський жорстко відповів білоруському лідерові Олександру Лукашенку на його заяву про визнання Криму, передають Патріоти України.

Раніше президент Білорусі заявив, що готовий визнати півострів, але лише в тому випадку, якщо туди почнуть поставляти продукцію останні російські олігархи. Жириновський зустрівся з жителями Москви і в бесіді з ними заявив, що Росія стала витрачати надто багато грошей на колишні республіки Радянського Союзу. За його словами, на утримання цих країн йде занадто багато ресурсів і грошей.

«Олександр Григорович, нам не потрібно ваше визнання Криму. Ви, Україна, країни Середньої Азії користуєтеся багатствами Росії», - підкреслив російський політик. Жириновський зазначив, що сусідні країни стали "нахабно користуватися багатствами" Росії, і Кремль повинен змінити свою зовнішню політику по відношенню до цих держав.

Він підкреслив, що найбільші витрати у Росії йдуть на середньоазіатські держави, Україну і Білорусь. За його словами, ці сусідні держави Росії точно не потрібні, і всім сусідам потрібно було свого часу проситися в Росію, ще коли розвалився Радянський Союз, але тепер це вже "нікому не потрібно".

Ще була у відносинах із іншим: Ясько уперше зізналася, як Саакашвілі освідчився їй у коханні

середа, 20 жовтень 2021, 20:44

Нардеп від "Слуги народу" Єлізавета Ясько уперше розповіла інтимні подробиці стосунків з екс-главою Грузії Міхеїлом Саакашвілі. Про це йшлося в інтерв’ю головній редакторці видання "Гордон" Олесі Бацман, передають Патріоти України. За словами парламент...

Кредо Недоімперії: У Путіна звинуватили українських інвалідів у махінаціях проти російських футболістів на Паралімпійських іграх

середа, 20 жовтень 2021, 20:22

У російському спорті, який вже давно загруз у скандалах, пов'язаних із допінгом, звикли все заперечувати, а за нагоди й звинуватити інших — «подивіться, мовляв, на них». . Зокрема, президент Російської федерації футболу інвалідів Георгій Луначарський ...