"Ви, с**и, несете шкоди більше, ніж українська армія": "Вагнерівці" знайшли нацистів у Краснодарському краї (відео)

Російські найманці із так званої ПВК “Вагнера” пригрозили чиновникам адміністрації міста Гарячий Ключ у Краснодарському краї РФ “прийти і розібратися” з ними, назвавши їх “нацистами”. Причиною погроз стала відмова у розширенні цвинтаря для ліквідованих в Україні “вагнерівців” у цьому місті-курорті. Відео з погрозами опублікував пов'язаний з ПВК "Вагнера" Telegram-канал, передають Патріоти України.

“Дочекайтеся, твар*ки, що нам доведеться прийти і розібратися з вами, тому що ви, с**и, несете шкоди більше, ніж українська армія, тому що ви і є нацисти, адміністрація Гарячого Ключа", – звернулися до влади міста “вагнерівці”.

Обережно, на відео нецензурна лексика!

Напередодні міський голова Гарячого Ключа заявив, що “неправильно робити курорт місцем для масового поховання”, а варто пошукати для цього інші місця.

Після цього засновник ПВК “Вагнера” Євген Пригожин відправив листи до спікера Держдуми В'ячеслава Володіна та генпрокурора Ігоря Краснова з проханням притягнути мера до кримінальної відповідальності і заявив, що похорон відбудеться в “плановому порядку”, а якщо адміністрація міста їм перешкоджатиме, будуть вжиті “відповідні заходи”.

Як повідомляють місцеві Telegram-канали, ліквідованих в Україні “вагнерівців” все таки безперешкодно закопали на цвинтарі Гарячого Ключа.

Цю ділянку неможливо втримати: Полковник спрогнозував втечу росіян з одного з напрямків - підготовка до "жесту доброї волі" почалася

неділя, 26 березень 2023, 21:28

Полковник ЗСУ в запасі, військовий експерт Роман Світан прогнозує, що російські окупаційні війська готуються до втечі з тимчасово окупованої території Херсонської області. Одним із сигналів цього є ротація у Новій Каховці, передають Патріоти України. С...

Скарги нарешті спрацювали?: Пригожин заявив, що армія РФ допоможе "Вагнеру" під Бахмутом

неділя, 26 березень 2023, 21:00

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин заявив, що міністерство оборони РФ пообіцяли його найманцям підтримку на флангах під Бахмутом Донецької області, інформують Патріоти України. Як повідомляє прес-служба Пригожина, його публічні звернення "не допустити...