"Ви втомили. Віддайте свої землі. Через вашу війну у нас зростають ціни": Українська спортсменка розповіла про неприємну розмову у США (відео)

Знаменита українська спортсменка Ольга Саладуха розповіла про неприємний випадок на чемпіонаті світу з легкої атлетики. Народна депутатка разом із збірною України була в американському Юджині і стала свідком того, як представники інших країн звинувачували українців у війні з Росією, передають Патріоти України.

"Деякі спортсмени підходили до нас і казали: "Ви стомили. Віддайте свої землі, бо через вашу війну у нас зростають ціни". Було таке почуття, що ми в чомусь винні, що війна в нашій країні", – зазначила 39-річна Саладуха в ефірі UA:Перший.

Водночас варто зазначити, що українська стрибунка у висоту Юлія Левченко, яка виступала в Юджині, зізналася, що не стикалася з негативним сприйняттям України. Юлю підтримували місцеві вболівальники, коли бачили її у жовто-синій формі.

Сила духу, яка вражає! Легендарний боєць "Азова" повернувся на військову службу після російського полону (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 15:22

Дмитро "Орест" Козацький повертається на військову службу після того, як пережив російський полон. Він був небагатослівним: опублікував лише короткий твіт, який супроводив фото, передають Патріоти України. Мережа в захваті від такого вчинку захисника М...

Черговий успішний обмін полоненими! У День ЗСУ додому повернулися 60 захисників України

вівторок, 6 грудень 2022, 14:59

Черговий успішний обмін полоненими став символічним. У День ЗСУ додому повертаються 60 воїнів Збройних сил, Нацгвардії, ДПСУ - 58 чоловіків та двоє жінок. Серед героїв, які повернулися, - 15 офіцерів і 45 рядових та сержантів. Про це повідомив керівник...