"Ви з жахом побачили, що російський спорт відродився з новою силою": Захарова стала посміховиськом у мережі після відповіді польському міністру

Офіційна представниця МЗС Росії Марія Захарова заявила, що висловлювання польського міністра спорту Каміля Бортнічука про створення коаліції проти участі збірних Росії та Білорусі в Олімпіаді-2024 є антиросійськими. Захарова впевнена, що все це починається лише тому, що інші країни світу бояться конкуренції з боку РФ, передають Патріоти України.

"Скажіть просто, як є. Розкрийте вже карти, поділіться насущним, потаємним: ви ж просто боїтеся конкуренції. Ви не знаєте, як чинити опір російським спортсменам. Ви з жахом побачили, що спорт відродився заново і з новою силою на пострадянському просторі", – сказала Захарова в інтерв'ю "Р-Спорт".

Дипломатка додала, що "недоладні спроби видавити нашу країну з міжнародного спорту приречені на провал". Цей пасаж російської чиновниці викликав бурхливу реакцію у місцевих уболівальників. Фанати вважають, що Захаровій уже досить зловживати алкоголем.

"Звичайно, бояться конкуренції. Спробуй-но випити стільки, скільки Марія", "І за таку маячню отримувати такі бабки, фантастика! Я б Машею пішла працювати, нехай мене допустять", "За ступенем деградації з МЗС РФ мало хто зможе конкурувати", – критикують представницю свого МЗС уболівальники спорту з РФ.

Фанати ловлять Захарову на протиріччі. "У всіх цих Маш роздвоєння особистості. 23 години на день вони кричать про те, що на 3аході одні нацисти й русофоби, які оголосили Росії війну, а 1 годину кричать, що маленьких хлопчиків у спортивних трусиках не хочуть пустити в лігво цих нацистів і русофобів", – пишуть коментатори.

Жителям Ростова не до сміху: У небі над містом пролунав потужний вибух (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:43

Увечері в суботу, 1 квітня, з різних районів російського міста Ростова-на-Дону і навіть сусіднього Новочеркаська надходили повідомлення від людей, яких налякав звук схожий на потужний вибух у небі. Ударну хвилю відчули мешканців деяких будинків, у прип...

"Мені дали бактеріологічну зброю": Екснамісник Лаври не хотів одягати е-браслет (відео)

субота, 1 квітень 2023, 23:29

Після обрання екснаміснику Лаври, митрополиту УПЦ МП Павлу (Лебідю) запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту священнослужитель заявив, що йому не можна одягати електронний браслет стеження через проблеми зі здоров'ям. Про це Павло заявляв у залі ...