"Ви ж пам'ятаєте, як Черчилль сказав": Командир з Чечні пояснив, за яких умов з РФ можна говорити про кінець війни

Вести переговори з Росією немає сенсу, адже вона все одно обдурить. Але якщо й домовлятися з росіянами, то їх треба поставити на рівень нижче. Таку думку висловив чеченський командир Муслім Мадієв, який воює в Україні, в інтерв’ю "РБК-Україна", передають Патріоти України.

Мадієв переконаний, що Росія "дай боже, зараз розпадеться". м"Так-так, обов'язково. Говорити з ними, вести з ними якусь розмову неможливо – вони обдурять. З ними домовлятися не можна. Якщо домовлятися з Росією, їх треба поставити на рівень нижче, щоб вони знали, що ти залізеш туди і отримаєш палицею по голові", – зазначив чеченський командир.

Переговори з РФ

Він прокоментував періодичну появу думок на Заході про якісь переговори з Росією. "Ви ж пам'ятаєте, як Черчилль сказав – угода, укладена з Росією, не вартує папірця, на якій вона написана. Дивіться, з нами вони домовлялися – угоди вони не дотримуються. Для них те, що ми з тобою домовилися – не має значення. Вони вигадають щось про тебе і зайдуть. Мотивацію знайдуть і жодних проблем. І хто з них спитає. Як гопник – якщо він знає, що він отримає по голові, він не полізе", – наголосив Мадієв.

"Заморожування" війни

Він також висловив переконання, що в жодному разі не треба погоджуватися на "заморожування" конфлікту. "Вони зберуться і прийдуть назад. Якщо вони відчують, що можуть, то вони знову зайдуть. Треба створювати сіру зону, щоби від них було 200 кілометрів, і під Москву їх загнати", – вважає чеченський боєць.

У цьому контексті він пригадав, як вдалося перемогти Росію під час Першої чеченської війни. Тоді війська РФ були слабкі і вирішили зупинитися. Усі їхні підрозділи за одну ніч опинилися оточеними у Грозному, і росіяни пішли на переговори. Але потім була Друга чеченська війна, тож "заморожувати" війну з РФ не можна в жодному разі.

"Їх треба добити, до кінця довести. Ка*ап тільки так зрозуміє. Його треба бити, армію треба готувати. Або їх треба розмазати Росією, щоб вони ніколи не могли зібратися. Росія, по суті, зараз себе показує, якою вона є. Щоб його (росіянина – ред.) перевиховати, його треба до концтабору загнати. Вони сьогодні одне говорять, завтра – інше, і ніхто не може з них спитати", – висловився Мадієв. Він також сказав, що не має сумнівів у перемозі України, і що після цього зможе повернутися до Чечні та звільнити її.

"за все заплатить НБУ і особисто А.Г. Пишний": Смілянський відреагував на рішення НБУ щодо свого звільнення з "Укрпошти"

вівторок, 23 червень 2026, 14:04

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...

Удари по Москві змінили логіку війни: Аналітик назвав дві ключові цілі

вівторок, 23 червень 2026, 13:50

Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...