"Вибішують людей, наче Києвом заслані": Пропагандистка Кремля розкритикувала, як проводять мобілізацію в РФ

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян накинулася з критикою на часткову мобілізацію, яку оголосив президент РФ Володимир Путін. Вона поскаржилася, що процес відбувається не так, як анонсував Кремль, передають Патріоти України.

Зокрема, в своєму Telegram-каналі Симоньян обурилася, що військкомати за фактом мобілізують студентів. "Учора офіційно оголосили, що мобілізація не стосується студентів очних та вечірніх відділень. Сьогодні у військкоматах кажуть, що це стосується лише призовників, а не мобілізованих", – написала пропагандистка.

Вона також заявила, що повістки отримують 40-річні чоловіки, хоча влада обіцяла закликати рядових до 35 років. "Назвати конкретні номери військкоматів і прізвища військкомів, чи не треба поки що? Вибішують людей, ось як спеціально, як на зло. Наче Києвом заслані", – поскаржилася путіністка.

Ізраїль перегляне власну політику щодо надання Україні військової допомоги

четвер, 2 лютий 2023, 17:28

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху заявив, що готовий переглянути своє ставлення до надання військової допомоги Україні, яку раніше не надавав. Тепер уряд країни вестиме активні переговори зі США, щоб, нарешті, ухвалити рішення про передачу укр...

Ексзаступника міністра оборони взяли під варту: суд визначив заставу у розмірі понад 400 млн грн - ЗМІ

четвер, 2 лютий 2023, 16:55

У четвер, 2 лютого, Печерський районний суд міста Києва призначив запобіжний захід недавно звільненому з посади заступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову, який є фігурантом кримінальної справи щодо закупівлі за завищеними цінами продуктів для в...