"Вибішують людей, наче Києвом заслані": Пропагандистка Кремля розкритикувала, як проводять мобілізацію в РФ

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян накинулася з критикою на часткову мобілізацію, яку оголосив президент РФ Володимир Путін. Вона поскаржилася, що процес відбувається не так, як анонсував Кремль, передають Патріоти України.

Зокрема, в своєму Telegram-каналі Симоньян обурилася, що військкомати за фактом мобілізують студентів. "Учора офіційно оголосили, що мобілізація не стосується студентів очних та вечірніх відділень. Сьогодні у військкоматах кажуть, що це стосується лише призовників, а не мобілізованих", – написала пропагандистка.

Вона також заявила, що повістки отримують 40-річні чоловіки, хоча влада обіцяла закликати рядових до 35 років. "Назвати конкретні номери військкоматів і прізвища військкомів, чи не треба поки що? Вибішують людей, ось як спеціально, як на зло. Наче Києвом заслані", – поскаржилася путіністка.

Їдуть вбивати українців за гроші: Окупант розповів дружині про мотиви російських військових. Перехоплення

середа, 27 вересень 2023, 11:28

Російський окупант розповів про мотиви загарбників, які їдуть воювати проти України. Багато хто з них вирушає вбивати українців зокрема й заради грошей. Про це стало відомо з телефонної розмови військового РФ із дружиною, перехопленої Головним управлін...

Вступ України до ЄС відбуватиметься дуже повільно: Євродепутат назвав причину

середа, 27 вересень 2023, 11:22

Німецький євродепутат Міхаел Галер вважає, вступ України до Євросоюзу буде відбуватися дуже повільно, якщо все залежатиме від одностайності голосів, передають Патріоти України. . Польський уряд заявив, що заблокує вступ України до ЄС, якщо Спільна агра...