Вибор нелегкий, але очевидний: Німеччина підтримує драконівські санкції проти Росії, - євродепутат від правлячої коаліції

Росія створила кризу у Європі, її згенерувала, а тепер шантажує нападом на Україну. Про це висловилась під час онлайн-дискусії Київського безпекового форуму німецький політик та депутатка Європейського парламенту від ФРН Віола фон Крамон-Таубадель, зазначають Патріоти України.

"І з самого початку ми правильно зазначили, що саме ми визначаємо свій порядок денний. Вони (Росія – ред.) казали, що вони будуть говорити, що вимагають, але ми на це не погоджуємося", - зазначила євродепутатка.

Крамон-Таубадель нагадала, що НАТО відкинула пропозицію переговорів на умовах Росії через надмірну мілітаризацію на кордоні України.

І тепер Москва чекає від Альянсу поступок, додала політик.

"Для німецького уряду, і це не є секретом, непросто показати свою відданість. Звичайно, є відданість підтримці України, депутати підтримують Україну надзвичайно сильно і потужно. І вони віддані цій підтримці. наш міністр закордонних справ дійсно підтримує пропозиції Сполучених Штатів, і драконівські санкції у тому числі", - зазначила вона.

Європа вже спалила більш ніж половину заготовленого на зиму газу - "Газпром"Крамон-Таубадель сказала, що поки треба почекати, поговорити про певні речі: "Скажімо, відключення (Росії – УНІАН) від SWIFT, і подивитися на інші опції, але одразу не формулювати, які інструменти могли б застосувати".

Уряд Німеччини, уточнила євродепутатка, розглядає не тільки санкції, а й безпеку запуску "Північного потоку-2", щоб проект Путіна "не був пов’язаний з тиском, в тому числі військовим".

Водночас Берлін поки ніяких обіцянок не дає.

"Розглядаються юридичні можливості зупинення (російської – ред.) агресії", - підсумувала політик.

Напередодні глава МО Німеччини Крістін Ламбрехт закликала "не втягувати" запуск російського газопроводу у "цей конфлікт", коментуючи можливість зупинення сертифікації "ПП-2" в рамках санкцій проти Росії у разі її нападу на Україну. Глава оборонного відомства наполягла на дипломатичному діалозі з Москвою.

Процедуру сертифікації газопроводу відклали через порушення з боку компанії-оператора європейського законодавства до моменту, коли вони будуть усунені.

Запуск трубопроводу Росії означає постачання російського газу до Західної Європи в обхід України і загрожує останній великими економічними збитками.

Крім того, Київ та низка країн Євросоюзу наголошують на ризиках використання Кремлем газопроводу з метою політичного тиску.

І хоча Вашингтон відмовився від обтяжливих санкцій проти "ПП-2" на користь Німеччини, що публічно захищає проект РФ, Білий дім ще може внести замороження сертифікації в рамках жорстких санкцій проти Росії у разі її нападу на Україну.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...